Sledujte nás na
XFN 15 - Marpo vs. Rytmus

české MMA

XFN 15 – Marpo vs. Rytmus | Fightcard

XFN 15 – Marpo vs. Rytmus | Fightcard

Mega zápas 2 populárních raperů – MARPO vs. RYTMUS se kvapem blíží. Uskuteční se již 27.12. a to v rámci XFN 15 v pražské O2 Aréně. Na tomto galavečeru ale nebude pouze tento zápas. Představí se zde to nejlepší, co česká bojová a především MMA scéna nabízí v čele s Karlosem Vémolou, Patrikem Kinclem či Davidem Dvořákem.

XFN 15 - Marpo vs. Rytmus - O2 Aréna

XFN 15 – MARPO vs. RYTMUS – fightcard

Organizace XFN sice ještě nevydala oficiální fightcard, nicméně postupně zveřejňuje jednotlivá jména a i přímo jednotlivé zápasy. Pojďme si tedy zatím představit alespoň to, co už víme 👇

Ivan Buchinger vs. Sergei Grecicho

Ivan Buchinger je legenou slovenského, ale i českého MMA. Svého času býval šampionem ruské M-1 i britské Cage Warriors, kde se utkal i se slavným Conorem McGregorem. Na svém kontě má momentálně 34 profesionálních výher a pouze 6 proher. Naposledy zápasil v červnu, kde porazil českého miláčka – Jaroslava “Juboxe” Pokorného. Nyní Buchingera čeká nová výzva a to v podobě litevského zabijáka Sergeie Grecicho (skore 15-10), který porazil například Mira Štrbáka.

Ivan Buchinger vs. Sergej Grecicho - XFN 15

Sandra Mašková vs. Chamia Chabbi

Sandra Mašková je vítězkou Světových her (v podstatě olympijské hry pro neolympijské sporty) v Kickboxu a již téměř rok se věnuje MMA. Naposledy zápasila v prosinci, když trochu smolně prohrála s ruskou Elenou Bagnyuk. Nyní si ale určitě bude chtít “zpravit chuť”. v cestě ji ale bude stát zarputilá Finka Chamia Chabbi, která se nedávno zúčastnila Mistrovství světa.

Sandra Mašková vs. Chamia Chabbi - XFN 15

Makhmud Muradov vs. Grzegorz Siwy

Tento zápas slibuje velice kvalitní bitvu. Makhmud Muradov má momentálně skore 17:6 (17 vítězství a 6 porážek), přičemž posledních 6 zápasů v řadě vyhrál. Naposledy dokázal v říjnu na XFN 12 porazit Deyana Topalskiho. Soupeřem “Macha” bude v O2 Aréně polský Grzegorz Siwy, který naposledy zápasil v září, kdy porazil vítěze OKTAGON MMA Výzva 2 – Samuela “Piráta” Krištofiče.

Makhmud Muradov vs. Grzegorz Siwy - XFN 15 - Marpo vs. Rytmus

Daniel Brunclík vs. Vasil Ducár

Daniel Brunclík to má momentálně v MMA 3:2 (3 vítězství a 2 porážky), nicméně v bojových sportech má především ve stand-upových disciplínách obrovské zkušenosti. Soupeřem v O2 Aréně mu bude boxerská legenda Vasil Ducár, jenž má v MMA zatím jeden a to vítězný zápas. Vzhledem ke stand-upovému backgroundu obou fighterů se zřejmě bude jednat o slušnou “štípanou”.Lukáš Konečný vs. Matus Babiak

Lukáš Konečný se po 4 letech ve svých 40ti letech vrací do ringu. Česká boxerská hvězda se v O2 Aréně utká se slovenským Matusem Babiakem.

Lukáš Konečný vs. Matúš Babiak - XFN 15 - Marpo vs. Rytmus

Miroslav Štrbák vs. Ylies Djiroun

Miroslav Štrbák má na svém kontě momentálně 17 vítězných a 8 prohraný zápasů. Bývá skvěle připraven a když prohrává, tak často dost smolně :/ Naposledy zápasil na Oktagonu 6, kde porazil ukrainského Alexandera Panasyuka. Nyní ho čeká výzva v podobě francouzského Yliese Djirouna, který má momentálně 10 vítězství v řadě. Podaří se Štrbákovi utnout tuto Djirounovu vítěznou sérii? 🤔

Miroslav Štrbák vs Ylies Djiroun - XFN 15 - Marpo vs. Rytmus

Patrik Kincl vs. Petr “Píno” Ondruš

Zápas o možnost odvety s Karlosem “Terminátorem” Vémolou. I tak by se dal nazvat zápas Patrika Kincla s Petrem “Píno” Ondrušem. Petr “Píno” Ondruš (8 vítězství a 7 porážek) zápasil s Karlosem Vémolou v prosinci 2017 a prohrál na konci prvního kola na škrcení (RNC). Patrik Kincl zase s “Terminátorem” bojoval v červnu tohoto roku a prohrál na body. Jak Patrik, tak i Píno mají zájem o odvetu. Nicméně Karlos Vémola prý chce jít dál a tak promotér XFN Petr Kareš udělal kompromis a rozhodl, že si odvetu musí nejdříve ve vzájemném zápase vybojovat.

Patrik Kincl vs. Petr "Píno" Ondruš - XFN 15 - Marpo vs. Rytmus

Marpo vs. Rytmus

Mega zápas, jenž je snem snad každého fanoušku rapu. Marpo, jakožto bývalý thaiboxer (Vícemistr ČR) se vrací do ringu v zápase proti svému profesnímu kolegovi – Rytmusovi, jenž sice nikdy nezápasil, nicméně boxuje již celkem dlouho. Zápas se uskuteční podle pravidel boxu ❗️Edit 26.12. – KOMPLETNÍ FIGHTCARD

XFN 15 - Marpo vs. Rytmus - Kompletní fightcard

XFN 15: Marpo vs. Rytmus – Kompletní fightcard

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA