Sledujte nás na
Oktagon výzva 2

české MMA

Oktagon výzva 2 – pátý díl

Oktagon výzva 2 – pátý díl

V pondělí 16.10. byla odvysílána další, v pořadí již pátá, epizoda reality show z prostředí MMA – Oktagon Výzva 2.

Oktagon výzva 2 – pátý díl

Jelikož jsou již všechny čtvrtfinálové zápasy odzápaseny, tak se tento díl musel obejít bez zápasu. I když bez zápasu to tak úplně nebylo. Ihned na začátku dílu si spolu totiž “‘ťukli” moderátor a producent této show Ondřej Novotný a slovenský trenér Attila Vegh. I když byl Attila na svého soupeře (Ondru) docela hodný, tak pár tvrdších úderů vyslal. Nicméně Ondra se nevzdával a sparing (cvičný zápas) dokončil se ctí. Rozhodně to bylo parádní zpestření celé show.

Trenérská výzva

Následně však přišla na řadu důležitější věc a to trenérská výzva, která měla rozhodnout o tom, jaký tým si bude vybírat složení semifinálových dvojic. Jelikož jeden z trenérů českého týmu Karlos Vémola musel na rychlo odjet na operaci do nemocnice, musel za sebe vybrat náhradu. Jako svého náhradníka zvolil Pavla Simandla, což se později ukázalo jako parádní krok, ale o tom až za chvíli. Podstatou této trenérské výzvy byl závod motokár, kdy se sčítaly časy jednotlivých závodníků a rychlejší součet vyhrál. Pavel Simadl i Petr Macháček ukázali na trati parádní přehled a dojeli si tak pro vítězství.Výběr semifinálových dvojic

Jelikož semifinále musí být, podle pravidel této realityshow československé, tak byli čeští trenéři nuceni jednoho ze svých zápasníků vyřadit, aby udělali místo slovákovi. Nejříve však (díky výhře českého týmu ve výzvě trenérů) vybírali své semifinalisty slováci. Díky svému vyhranému zápasu byl jasný Radovan Uškrt a jako druhého vybrali, dle očekávání, Samuela “Piráta” Krištofiče.

Čeští trenéři to měli o poznání horší, když museli jednoho ze svých zápasníků, kteří si postup vybojovali vyřadit. Do zápasu proti Krištofičovi se rozhodli postavit brněnského Andrese Rašku. Otázkou však stále bylo, koho postavit proti silnému Uškrtovi?! No to zatím nikdo kromě aktérů této show neví, protože jsme se to v pátém dílu nedozvěděli 😀 . Jistotou ale je, že v prvním semifinálovém zápasu se proti sobě postaví Andres Raška a Samuel Krištofič.

Raška vs. Krištofič - Oktagon výzva

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA