Sledujte nás na
Jaroslav "Jubox" Pokorný vs. Ivan "Buki" Buchinger

české MMA

Jaroslav “Jubox” Pokorný vs. Ivan “Buki” Buchinger

Jaroslav “Jubox” Pokorný vs. Ivan “Buki” Buchinger

Jaroslav “Jubox” Pokorný je momentálně česká jednička v pérové váze (-66kg). Jeho profesionální skore je 14:6 (14 vítězství a 6 porážek), přičemž naposledy zápasil v prosinci, kdy si v pražské O2 Aréně připsal již pátou výhru v řadě. Tentokrát proti, do té doby neporaženému, bulharovi Viktoru Dimitrovovi.

Ivan “Buki” Buchinger je zase slovenskou jedničkou pérovky. Ve své profesionální MMA kariéře zaznamenal již 32 vítězství a 6 porážek. “Buki” byl několikanásobným šampionem anglické Cage Warriors (tam se utkal i s Conorem McGregorem) či ruské M-1. V posledním zápase podlehl 24.11. 2017 na M-1 Challange 86 rusovi Khamzatu Dalgievovi.

Jaroslav “Jubox” Pokorný vs. Ivan “Buki” Buchinger

Před pár dny zvěřejnil “Jubox” na svých sociálních sítích status, ve kterém vyzýval právě Ivana Buchingera. Nejednalo se však o výzvu alá McGregor. Pokorný se ve výzvě do Buchingera nijak nenavážel, ba naopak, vyzvedl “Bukiho” kvality a dodal, že k němu cítí respekt.

Buchingerova odpověď na sebe nenechala dlouho čekat:

Zdá setedy, že zápas je domluven!

Kde a kdy se tedy uskuteční?
Nejpravděpodobnější či dokonce téměř jistou variantou se jeví XFN, které se bude konat v červnu tohoto roku v pražské O2 Aréně. Na fightcard tohoto turnaje by se měl, mimo jiné, uskutečnit i zápas Karlos “Terminátor” Vémola vs. Attila “Pumukli” Vegh.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA