Sledujte nás na
karlos Vémola vs. Petr ondruš

české MMA

Karlos Vémola vs. Petr Ondruš

Karlos Vémola vs. Petr Ondruš

Karlos “Terminátor” Vémola vs. Petr “Píno” Ondruš je jedním z nejočekávanějších zápasů roku 2017 na české MMA scéně. Tento zápas se měl uskutečnit již několikát. Bohužel však pro fanoušky i samotné zápasníky se vždy neuskutečnil a to z důvodu zranění jednoho či druhého fightera. Nyní už to ale vypadá velice nadějně. Datum zápasu je stanoveno na 7.12. 2017 a zápas by se měl konat na akci XFN 6 přímo v samotné O2 Aréně. Nyní si blíže představíme oba zápasníky.

karlos vemola vs. petr ondrus

Karlos Vémola

Karlos “Terminátor” Vémola je dvaatřicetiletý veterán UFC a zároveň první zápasník původem z Čech, který okusil zápasení v “lize mistrů” MMA – UFC. Jeho momentální profesionální skore je 17:5 (17 vítězství a 5 porážek). Co se týče stylu boje, tak se dá říci, že Karlos je Wrestler a GNP fighter. To znamená, že se ve většině zápasů snaží svému soupeři tzv. “dostat na tělo”, poté ho hodit a následně na zemi “umlátit” (bít soupeře dokud se nevzdá, nebo rozhodčí neukončí zápas).

karlos vemola

Petr Ondruš

Petr “Píno” Ondruš je oproti Vémolovi spíše Stand-up fighter. Jeho profesionální MMA skore je 7:6. Kromě těchto zápasů má ale obrovské zkušenosti ve stand-upových bojových sportech. Nicméně v oktagonu stál naposled v roce 2015, kdy na body porazil Dmitryva Samoilova a od té doby v MMA nezápasil.

Bitva na sociálních sítích

Zápas karlos vemola vs. petr ondrus  je na sociálních sítích velice vyhrocený. Oba zápasníci do sebe neustále “šijou” a slibují tomu druhému drsnou prohru v oktagonu. Prvním větším sporem na sociálních sítích byla kauza na Facebooku, kde Karlos Vémola ve videu kritizoval slovní narážky Ondruše a sliboval mu, že ho ukončí v prvním kole. Dále mu také nabízel “sázku” vítěz bere vše, což by znamenalo, že vítěz nedostane pouze svoji výplatu, ale i výplatu soupeře.

Petr “Píno” Ondruš odpověděl tímto videem:

Slovní bitva v reálném životě

Jedna z prvních a zároveň také asi největší a nejatraktivnější slovní bitva se odehrála na XFN 3 v Praze, kde byl do oktagonu na rozhovor pozván Petr “Píno” Ondruš. Jakmile začal mluvit o jejich vzájemném zápase, Vémola se okamžitě zvedl a šel si do oktagonu popovídat. Nakonec z toho byla celkem slušná slovní “pranice”, která určitě nebavila jenom fanoušky obou táborů, ale také všechny diváky v hale a u televizních obrazovek. Takovéto promování zápasu zatím nemá v Čechách obdoby a o tomto zápase začíná mít povědomí i široká veřejnost, což je pro české MMA obrovské pozitivum.Další slovní bitva se udála nedávno na XFN 4 a tu můžete sami posoudit z videa:

 

 

Zde přidáváme ještě několik tréninkových videí obou borců na vzájemný zápas (karlos vemola vs. petr ondrus):

Karlos Vémola:

 

Petr Ondruš:

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA