Sledujte nás na

české MMA

Rozhovor s Tomášem Kvapilem | Po výhře na XFN 5 jsem jel na Logica

Rozhovor s Tomášem Kvapilem | Po výhře na XFN 5 jsem jel na Logica

Tomáš Kvapil je “mladá puška” z královehradeckého klubu ASA (All Sports Academy), který na právě uskutečněném turnaji XFN 5 zaznamenal své čtvrté profesionální vítězství a jeho profi bilance je tak 4 – 0 (4 vítězství a žádná porážka). S “Kvápou” již jeden rozhovor máme. Dnes se ho ale zeptáme konkrétně na jeho poslendí zápas a také plány do budoucna.

tomáš kvapil

V sobotu jsi na XFN 5 porazil v prvním kole Martina Pršalu. Jak se cítíš?

Trochu plnej 😁 ale jinak se cítím fantasticky. Do přípravy jsem dal co se dalo. Zapas jsem moc chtěl vyhrát, takže se cítím skvěle z toho jak to cele dopadlo.

Proběhla po tomto vítězství nějaká speciální oslava?

Nic velkého, ale jel jsem se podívat na show Logica a Niktenda do hradeckeho Denoche. Kluci se šli kouknout na mě, a já pak na ne. 😁

Jsi se svým výkonem spokojený?

Těžká otázka. Na jednu stranu jsem rád, že jsem zapas zvládl kontrolovat a na konci prvního kola ukončit, ale na druhou stranu tím, jak to bylo relativně krátké, tak jsem si nestihl vyzkoušet všechno, co jsem trénoval. Spokojenej sám se sebou nebudu asi nikdy, ale jsem rád za to, že jsem to celkově zvládl i pod tím tlakem, co na mě doma byl.

tomáš kvapil

Jak hodnotíš právě uplynulé XFN 5 ?

Musím říct, ze to byla zatím nejlepší akce na které jsem byl. Celkove to budilo skvělý dojem, moderátor byl super, lidí přišlo hodně a atmosféra byla neskutečná. Víc takových akcí.

Jak probíhala příprava na tento zápas? Byla v něčem odlišná od těch předchozích?

Příprava byla zase dřina, a zase jsem ji odjel v maximálním tempu. Tentokrat jsme se zaměřili více na postoj.

tomáš kvapil

A co váha? Kolik si shazoval a jak si snášel dietu?

No po zápase na Oktagon 3 mi váha trochu vystřelila, takže jsem s dietou musel začít o něco dříve, ale o to jednodušší byl závěr diety. Celkove hodnotím tohle shazování a nabírani po váze jako nejlepší v mé kariéře. Jelikož miluju sladké, tak ta dieta mě úplně nebaví no 😁Jaké jsou tvé plány na následujících pár dní?

Poslední půl rok byl dost náročný. Nejen na tělo, ale i na hlavu. Udržet soustředění se na cíl, mít motivaci, a pořád jet naplno nebylo jednoduché, takže následujících pár dní vypínám hlavu, a užívám si to prázdno a klid po zápase než se zase vrátím do tréninkového kolotoče. Ještě plánuju malou dovolenou na víkend, co je UFC 217, protože tenhle turnaj si to zaslouží.

tomáš kvapil

Kdy tě znova uvidíme v kleci?

Já doufám, že co nejdříve po novém roce. Zapasit chci, jen je otázka kolik bude příležitostí.

Děkujeme za rozhovor a gratulujeme k vítězství. Pokud chceš někomu poděkovat, teď je ta správná chvíle 😊

Děkuji moc i za rozhovor. Poděkování patří určitě mým trenérům Patriku Kinclovi, a Petru Schlegelovi za profesionální přístup ke mně. Toho si opravdu moc vážím. Celé All Sports Academy za ty nejlepší lidi pro trénink, co si muže člověk v Čechách přát. Lidem, co mě podporuji ať už na sociálních sítích, nebo byli rovnou na místě. Jste neskutečný a moc si vážím te podpory. A na závěr určitě mému sponzorovi BHS Pardubice s.r.o za finanční pomoc v závěru přípravy. Pokud chcete, můžete mě a moji cestu sledovat na Facebooku: Tomáš Kvapil nebo na Instagramu: Kvapa31

tomáš kvapil

Zdroj obrázků: Czechfighters.cz

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA