Sledujte nás na
Patrik Kincl vs. Vitor Nobrega

české MMA

Patrik Kincl vs. Vitor Nobrega na XFN 6 v O2 Aréně!

Patrik Kincl vs. Vitor Nobrega na XFN 6 v O2 Aréně!

7.12. se v O2 Aréně ukáží na turnaji XFN 6 největší hvězdy českého MMA. Jednou z nich bude také královehradecký Patrik Kincl. Jeho soupeřem bude brazilský Vitor Nobrega.

Kdo je Patrik Kincl?

Patrik Kincl je osmadvacetiletý královehradecký zápasník MMA. Jeho profi skrore je aktuálně 18:8 (18 vítězství a 8 porážek) a momentálně se veze na vítězné vlně, která čítá 5 zápasů. Poslední 2 roky působí v prestižní ruské organizaci ACB, kde zaznamenal pouze jednu porážku. V posledním zápase se po dlouhé době představil doma na XFN 5, kde za podpory fanoušků porazil na body Mohameda Sayaha. Více informací o Patriku Kinclovi naleznete zde v článku, který je věnován přímo jemu.Patrik Kincl vs. Vitor Nobrega na XFN 6 v O2 Aréně

Kincl se opět ukáže českým fanouškům a to na turnaji XFN 6 v O2 Aréně, kde se mu postaví brazilský bojovník Vitor Nobrega. Ten má profesionální skrore 17:11 (17 vítězství a 11 porážek) a má zkušenosti z nejlepších evropských organizací jako například M1-Global, KSW či ACB. Nobrega je komplexním bojovníkem, kterému nevadí bojovat v postoji ani na zemi. Taktéž Patrik Kincl je velice komplexní. Oba budou, vzhledem k velikosti zápasu, perfektně připraveni. Patrik Kincl navíc na svých sociálních sítích slíbil, že brazilce porazí před limitem. Máme se tedy na co těšit!

Patrik Kincl vs. Vitor Nobrega

Patrik Kincl vs. Vitor Nobrega

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA