Sledujte nás na
Rytmus vs. Marpo

MMA Novinky

Rytmus vs. Marpo ?!

Rytmus vs. Marpo ?!

Jak jsme již v jednom z předchozích článků informovali, slovenský raper Rytmus (Patrik Vrbovský) podepsal smlouvu s organizací XFN. Zápasit by zde měl pod pravidly boxu a jeho zápas by měl být součástí galavečera, který se bude konat v prosinci 2018 v pražské O2 Aréně.

Rytmus ale není jediným raperem, který se chce podívat do ringu. Mimo něj totiž oznámil svůj zápas i Marpo (Otakar Petřina). Ten už dříve zápasil v Thajském boxu, ve kterém se stal mimo jiné vícemistrem republiky.

Rytmus vs. Marpo

Dnes (9.2.) zveřejnil Rytmus video, ve kterém Marpa vyzývá k vzájemnému zápasu. Ten by chtěl uskutečnit právě na prosincovém galavečeru XFN v O2 Aréně.

Je tu, ale jeden problém …..

Marpo je zápasníkem thajského boxu nikoli boxu klasického jako tomu je u Rytmuse. Rytmus by samozřejmě chtěl zápasit “ve svém”, tedy v boxu. To se může jevit pro Marpa dosti nevýhodně, nicméně nikdo neví, jak na tom Marpo, co se týče boxu, je. Jedno je ale jisté. Marpo je bojovník, který výzvy nerad odmítá. Jako jednou z pravděpodobných variant se tak jeví buď zápas v boxu (podle “přání” Rytmuse) či nějaký kompromis (například K-1).

No, uvidíme, co na to Marpo!

EDIT: Zápas je oficiálně potvrzen!

EDIT 2: Fightcard pro XFN 15: Marpo vs. Rytmus

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky