Sledujte nás na
Možnosti sledování UFC 254: Khabib vs. Gaethje (ŽIVĚ)

MMA Novinky

Jak a kde sledovat UFC 254: Khabib vs. Gaethje? (ŽIVĚ)

Jak a kde sledovat UFC 254: Khabib vs. Gaethje? (ŽIVĚ)

Velmi očekávaný turnaj UFC 254, jehož hlavním tahákem je souboj o titul šampiona lehké váhy mezi neporaženým šampionem Khabibem Nurmagomedovem (28:0) a vyzyvatelem Justinem Gaethjem (22:2), se nezadržitelně blíží a je tak na čase si ukázat, kde, jak a zakolik ho bude možné sledovat.

#1 – PPV

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato možnost umožněje zakoupit možnost sledovat konkrétní turnaj UFC. Cena se zde pohybuje okolo 30ti dolarů, tedy zhruba 600 Kč. Tato cena sice není moc, na druhou stranu ale dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu obrazu i zvuku a jako bonus podpoříte organizaci o něco více, než u ostatních možností.#2 – Nova Sport / Voyo

Další a o poznání levnější variantou je sledovat turnaje UFC a tedy i konkrétně UFC 254: Khabib vs. Gaethje na stanici Nova Sport. Tato stanice mimo jiné vysílá oficiálně živě i na Voyo.cz, které je možné si předplatit za 189 Kč na měsíc. Navíc jsou zde turnaje vysílány s českým komentářem.

#3 – Neplacené streamy

Nejlevnější (zadarmo), ale také nejméně jistá a kvalitní možnost. Streamy zadarmo se sice téměř vždy dají najít, nicméně jejich kvalita bývá opravdu špatná a né vždy úplně fungují. Z vlastní zkušenosti bych vám proto doporučil vyhnout se této variantě a raději si pár korun zaplatit. Pokud se přece jenom chcete dívat zdarma i za cenu mizerné kvality, tento stream (VIP league) často vcelku obstojně funguje.

Celé video zápasu Khabib vs. Gaethje

Khabib a konec kariéry?

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky