Sledujte nás na
OKTAGON Výzva 3 - představení účastníků

české MMA

OKTAGON Výzva 3 – představení účastníků

OKTAGON Výzva 3 – představení účastníků

Rok se s rokem sešel a máme tu další sérii reality show OKTAGON Výzva. Ani se to nezdá, ale jedná se v pořadí již o třetí sérii této show z prostředí bojových sportů (MMA). Vznik se datuje někdy k srpnu roku 2016, kdy Palo Neruda společně s Ondřejem Novotným začali natáčet historicky první sérii. Tu tenkrát ovládl Gabor Boraros a okamžitě se stal obrovskou československou celebritou. Druhá série vznikla loni a vítězem se zde stal Samuel “Pirát” Krištofič, když ve finále porazil slovenského kolegu Radovana Uškrta.

To je vše k historii a můžeme se vrhnout na letošní ročník. Tato ,v pořadí třetí série, se začala natáčet začátkem srpna a ihned byla vypuštěna jména zápasníků, kteří se utkají o titul šampiona OKTAGON Výzvy v lehké váze (-70kg) 👇

OKTAGON Výzva 3 – zápasníci

Český tým

OKTAGON Výzva 3 - český tým

Aziz Dauliatov

Aziz Dauliatov je dalším prospektem pražského gymu Gorrila MMA. Je o 2 roky mladší než Konrád (23) a na svém kontě má celkm 4 profesionální zápasy s bilancí 3:1 (3 vítězství a 1 porážka) a velkou hromadu zápasů amatérských, kde se bohužel skore nedá dohledat. Svoji jedinou poraážku zaznamenal na turnaji XFN 3, kde podlehl Dennisovi Poborskému. Poté ale v březnu tohoto roku za bojoval na galavečeru Fight Night West 3, kde porazil Radka Šopova.

Michal Konrád

Michal Konrád je 25ti letý zápasník trénující pod Pepou “Gorilou” Králem v nově vzniklém gymu Gorrila MMA. Na svém kontě má celkem 7 profesionálních zápasů, z čehož ze 4 odcházel jako vítěz a ze 3 jako poražený. Dlouho zápasil v také v amatérském MMA, kde se stal například vícemistrem České republiky. Poslední Konrádův fight se uskutečnil v březnu tohoto roku, když ve velmi vyrovnaném zápase sporně prohrál s Janem Malachem na body.

Michal Konrád - Oktagon Výzva 3

Tomáš Le Sy

Tomáš Linh Le Sy je opět 25ti letý zápasník. Tentokrát ale brňák trénující v slavném Jetsaam gymu. Jeho profi skore zatím čítá 2 zápasy a není poskvrněno žádnou porážkou (tudíž bilance 2:0). Naposledy zápasil v březnu tohoto roku, když na Oktagonu 5 porazil v druhém kole TKO Jana Slováčka.

Jakub Dohnal

Jakub Dohnal je dalším brňákem v českém týmu. Trénuje ve Fight Clubu Brno a na svém kontě má 2 profi zápasy, z nichž z obou odcházel jako vítěz. Kromě MMA má Dohnal také rozsáhlé zkušenosti z Grapplingu, kde například na posledním Choketopus Grappling Challenge skončil na stříbrné pozici, když ve až ve finále prohrál se slovenským Vojto Barboríkem. Kromě toho všeho se také letos v létě účastnil TMT Tryoutu, což je soutěž o sponzoring slavným thajským gymem Tiger Muay Thai, kde se mu velice dařilo.

Slovenský tým

OKTAGON Výzva 3 - slovenský tým

Karol Ryšavý

Karol Ryšavý je v amatérech neporažený borec trénující v Spartakus Fight Gymu pod legendou Attilou Veghem. V amatérském MMA světě získal titul SLAM (Slovenská Amatérská liga). Jeho profi skore je zatím 0:1, protože v říjnu loňského roku podlehl Milosi Cvetkovicovi na turnaji Fight og Gladiators.

Ronald Paradeiser

Ronald Paradeiser je zcela určitě nejzkušenějším zápasníkem letošní OKTAGON Výzvy, Je mu 21 let a měří na tuto váhu neskutečných 187 cm. Trénuje v bratislavkém OFA gymu a na svém kontě má 12 profi zápasů s bilancí 7:5 (7 vítězství a 5 porážek). Porazil například českou legendu MMA Jaroslava “Čínana” Poborského a je tak velkým favoritem OKTAGON Výzvy 3.

Omar Ahmad

Omar Ahmad je 25ti letý reprezentat OFA gymu Bratislava. Na svém kontě má skore 9:1 v boxu a 1:1 v MMA. Více o tomto borci není možné dohledat, takže uvidíme, jak se projeví v OKTAGON Výzvě 3

Ján Velič

Jánovi Veličovi je 22 let a trénuje opět v bratislavkém gymu OFA. Na svém MMA kontě má zatím oficiálně 2 zápasy se skorem 1:1 (1 vítězství a 1 porážka), přičemž naposledy zápasil v květnu tohoto roku, kdy dokázal zvítězit RNC v prvním kole.OKTAGON Výzva 3 – trenéři

Nedílnou součástí OKTAGON Výzva 3 budou trenéři. Za slovenský tým se představí osvědčené duo Vegh & Škondrič a za český tým Petrášek & Martínek

Český tým

Oktagon Výzva 3 - český tým - trenéři

Miloš Petrášek

Miloš “Meloun” Petrášek je aktivním profi zápasníkem. Fightuje pod organizací OKTAGON MMA a na svém kontě má momenátlně 11 vítězství a 3 porážky. Naposledy zápasil teď v červenci na Oktagonu 7, kde porazil brazilského Wiliana Roberta Alvese. Na podzim tohoto roku by se měl se Samuelem “Pirátem” Krištofičem (vítěz OKTAGON Výzvy 2) utkat o titul střední váhy organizace OKTAGON. Nyní se zde ale představí jako trénér 🙂

Michal Martínek

Michal “Blackbeard” Martínek je dalším aktivním zápasníkem, který stejně jako Petrášek trénuje v pražském gymu Reinders MMA. Na svém kontě má 7 zápasů a 7 vítězství a od července tohoto roku je držitelem titulu těžké váhy organizace OKTAGON.

Slovenský tým

OKTAGON Výzva 3 - slovenský tým - trenéři

Attila Vegh

Attila “Pumukli” Vegh je doslova legendou. Ve své zápasnické kariéře nasbíral skore 31:8 a dokonce dokázal získat titul v jedné z největších světových organizacích – v americkém Bellatoru. Momentálně je trénerem Spartakus Fight Gymu, ale jeho návrat do oktagonu se zřejmě nezadržitělně blíží.

Ilja Škondrič

Ilja Škondrič je headchochem celého bratislavkého OFA gymu. Je znám především svým tvrdým, ale účiným přístupem a jeho svěrenci moc často neprohávají. Býval i aktivním zápasníkem, ale to už je nyní minulostí. Teď je to trenér na plný úvazek 😀Reality show OKTAGON Výzva 3 by se měla na O2 TV Sport a JOJce začít vysílat na přelomu září/října. Vyvrcholení (tedy finále) proběhne 17.11, v pražské O2 Aréně!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA