Sledujte nás na
Robo Pukač a Tomáš Deák pod organizací OKTAGON MMA

české MMA

Organizace OKTAGON MMA získala nové hvězdy!

Organizace OKTAGON MMA získala nové hvězdy!

OKTAGON MMA je jednou z největších československých organizací. Její vznik se datuje někdy k létu roku 2016, kdy tato organizace představila 1. sérii realityshow z prostředí bojových sportů – Oktagon VÝZVA. Následně začala pořádat galavečery napříč celou českou a slovenskou republikou. Promotérskými tvářemi této organizace jsou Palo Neruda a Ondřej Novotný …. No a právě těmto dvěma se podařil doslova husarský kousek!

Robo Pukač a Tomáš Deák pod organizací OKTAGON MMA

Ano, zní to skoro neuvěřitelně, ale Oktagonu se opravdu povedlo “ulovit” tyto 2 hvězdy. Robo Pukač naposledy zápasil v roce 2015, kdy v těsném zápase podlehl na body Patriku Kinclovi. Poté bohužel následovala série zranění, které Pukačovi znemožňovaly dřívější návrat do klece. Zranění jsou doufejme zažehnána a my se tedy můžeme těšit na návrat “Diamantového Čáva”.Tomáš Deák je obrovskou slovenskou hvězdou a především šampionem ruské organizace Fight Nights Global. Jeho profi skore je 18:9 a naposledy zápasil v březnu tohoto roku s Sharamazanem Shupanovem, kterého porazil v pátém kole TKO a obhájil tak titul šampiona.

Nicméně Fight Nights Global má nyní nějaké problémy a další galavečer se uskuteční až příští rok, což by znamenalo, že Deák by musel být téměř rok bez zápasu. To ale není pro zápasníka MMA zrovna ideální, takže slovo dalo slovo a Tomáš Deák se představí doma na OKTAGONU. Podle předběžných informací by měl Deák zápasit 17.11. na OKTAGONU 10 v pražské O2 Aréně!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA