Sledujte nás na

MMA Novinky

UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt 2

UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt 2

Již tuto sobotu/neděli se bude konat dlouho očekávaný turnaj UFC 227. Na programu jsou 2 titulové bitvy a zároveň odvety velkých rivalů – Dillashawa a Garbrandta, Johnsona a Cejuda

T.J. Dillashaw vs. Cody Garbrandt

V hlavním zápase se v bitvě o titul představí špička bantamové váhy a to šampion T.J. Dillashaw a exšampion Cody Garbrandt. Bude se jednat už o jejich druhý vzájemný zápas, přičemž ten první zvítězil na UFC 217 v druhém kole TKO T.J. Dillashaw. Dillashaw s Garbrandtem jsou bývalí tréninkový partneři (Alpha male team). Dillashaw poté spolu s jedním trenérem odešel a pro Garbrandta a zbytek Aplha Male se stal zrádce. Tato bitva tedy bdue velice osobní!

Demetrious Johnson vs. Henry Cejudo

V co-main eventu (druhý hlavní zápas večera) se v titulové bitvě představí nejlepší pound-for-pound zápasník současnosti a držitel titulu ve Flyweight – Demetrious Johnson. Proti němu nastoupí zlatý olympijský medailista z Pekingu (v zápase) – Henry Cejudo. Tito 2 zápasníci se utkali už v roce 2016. Tenkrát zvítězil Johnson v prvním kole TKO.

Cub Swanson vs. Rentao Moicano

Cub Swanson je atraktvním featherweight zápasníkem, Jeho profi skore je 25:9, přičemž v posledních 2 zápasech zaznamenal 2 porážky. Renato Carneiro je oproti Swansonovi méně zkušený (skore 12:1:1), ale narozdíl od Swansona dokázal ve svém posledním zápase (duben 2018) zvítězit a to nad Calvinem Kattarem.

J.J. Aldrich vs. Polyana Viana Mota

V jediném ženském zápase na hlavní kartě se představí američanka s bilancí 6:2 – J.J. Aldrich. Proti ní nasoupí brazilka Polyana Viana Mota s fantastickou bilancí 10:1. Polyana je velice dobrá, co se týče boje na zemi o čemž svědčí 6 výher na submission. Uvidíme tedy, co na ní Aldrich vymyslí!

Thiago Santos vs. Kevin Holland

V posledním/prvním zápase na hlavní kartě nastoupí brazilský bijel Santos proti americkému Hollandovi. Santos má profi skore 17:6 a naposledy zápasil dubnu tohoto roku, když v prvním kole podlehl Davidu Branchovi. Kevin Holland jde do zápasu s bilancí 12:3, přičemž se veze na čtyřzápasové vítězné vlně.Toto vylo krátké představení hlavní karty UFC 227, kterou bude v Čechách vysílat Nova Sport 2 a to v neděli ve 4:00 ráno.

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky