Sledujte nás na

české MMA

OKTAGON Výzva 3 – 6. díl

OKTAGON Výzva 3 – 6. díl

29.10. byl odvysílán další, tentokrát první semifinálový díl MMA reality show OKTAGON Výzva 3. V minulém díle se konalo poslední čtvrtfinále, ve kterém se po razatních změnách (odstoupení Ronyho Paradeisera) utkal český Michal Konrád se slovenským Matúšem Arpášem. Zápas byl velice rychlý, když Arpáš dokázal po několika úderech Konráda přenést boj na zem a tam českého zástupce ukončit pákou na nohu. V  semifinále se tedy ocitli Jakub Dohnal, Aziz Dauliatov, Karol Ryšavý a Matúš Arpáš. O možnost volby dvojic pro semifinálové zápasy se v trenérské výzvě utkali Miloš Petrášek s Michalem Martínkem proti Iljovi Škondričovi s Attilou Véghem. Po napínavé “bitvě” zvítězil Slovenský tým a Attila s Iljou tak měli možnost volby. Po důkladné rozvaze vybrali za Slovenský tým Matúše Arpáše a za Český Jakuba Dohnala. První semifinále tedy Jakub Dohnal vs. Matúš Arpáš!

Oktagon Výzva 3- 6 díl - Jakub Dohnal vs. Matúš Arpáš

OKTAGON Výzva 3 – 6. díl

6.díl OKTAGON Výzva 3 se jako historicky první díl této reality show nenatáčel v Bratislavě, ale v Karlových Varech v prostorách tamního hotelu Imperial. Ihned na začátku epizody si všichni úsastnící show zahráli hru o historii České republiky. Očividně se nejvíc bavil Attila Végh, který ve dvojici s Ondřejem Novotným drtil své soupeře. Po tomto odlehčení následovali tréninky Českého a Slovenského týmu, které byly zaměřeny především na Jakuba Dohnala a Matúše Arpáše, tedy účastníky prvního semifinále. Po trénincích čekalo trenéry obou týmů milé překvapení v podobě jízdy luxusním Ferrari, které si očividně nejvíc užíval Michal Martínek, jenž málem srazil kameramany :D.Jakub Dohnal vs. Matúš Arpáš

Poté už přišla řada na samotný zápas, tedy nejdříve shazování a poté až zápas. Co se týče shazování, Kuba Dohnal opět nezklamal a před vstupem do sauny si vychutnal tyčinku :D. Nicméně váhu se mu po pár kolečkách sauny podařilo splnit stejně jako Matúši Arpášovi, takže již nic nebránilo zápasu. Taktika Jakuba Dohnala byla podle slov jeho i trenérů nenechat se hodit a boxovat. To se do jisté míry v prvním a druhém kole povedlo. Matúš Arpáš sice párkrát hodil, nicméně Jakub Dohnal taky a navíc lépe boxoval, tudíž bodově tyto 2 kola asi pro Dohnala. Ve třetím kole rozjel Matúš Arpáš totální dominanci, když se mu povedlo Dohnala hodit a vzít záda. Nicméně ten si dobře strážil všechny pokusy o škrcení a páky a vydržel tak do konce třetího kola a tedy i do konce zápasu. Vzhledem k vítězství Dohnala v prvních 2 kolech zněl rozsudek bodových rozhodčích 2:1 ve prospěch Jakuba Dohnala. Vítězem a prvním finalistou se tedy stal Jakub Dohnal z Fightclubu Brno.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA