Sledujte nás na
OKTAGON Výzva 3 - 5.díl

české MMA

OKTAGON Výzva 3 – 5.díl

OKTAGON Výzva 3 – 5.díl

Včera (22.10.) byla odvysílána další, tentokrát poslední čtvrtfinálová, epizoda MMA reality show OKTAGON Výzva. V minulém díle byl kvůli zranění ruky nucen odstoupit Ronald Paradeiser a narychlo se tak sháněla náhrada. Vhozenou rukavici nakonec sebral grapplerský mág Matúš Arpáš a nastoupil tak do posledního čtvrtfinálového zápasu proti českému Michalu Konrádovi.OKTAGON Výzva 3 – 5.díl

5. díl OKTAGON Výzva 3 začal trochu netradičně a to rovnou posledním čtvrtfinálovým zápasem – Michal Konrád vs. Matúš Arpáš. Zápas to byl nakonec opravdu velmi rychlý, jelikož se Arpášovi povedlo po pár úderech Konráda přenést boj na zem a tam soupeře, k překvapení všech přihlížejících, ukončit po puhých 30ti vteřinách zápasu na kneebar (páka na koleno).

OKTAGON Výzva 3 - 5.díl - Matúš Arpáš vs. Michal Konrád

Semifinalisté tedy byli jasní. Za Český tým se představí Jakub Dohnal a Aziz Dauliatov. Za Slovenský tým zase Karol Ryšavý a Matúš Arpáš. Stále ale nebylo jasné složení semifinálových zápasů (KDO, KDY a S KÝM). No a o možnost volby tohoto složení se utkali trenéři v trenérské výzvě. Zde měli za úkol vyfoukat ve sklárně v Králových Varech (kam se celá show na semifinále přesunula) co nejhezčí půllitr. Tohoto netradičního úkolu se nakonec nejlépe zhostil Ilja Škondrič a tak dostal Slovenský tým možnost volby. Po krátké debatě zvolilo slovenské trenérské duo první semifinálový zápas – Matúš Arpáš vs. Jakub Dohnal.

Oba tito semifinalisté vynikají především svými grapplerskými dovednostmi, kdy v zápase dokáží přenést boj na zem a tam soupeře uškrtit nebo upáčit. Dokonce se již jednou utkali a to na turnaji grappligu, kde zvítězil slovenský Matúš Arpáš. Nicméně MMA je úplně jiný sport, takže si Arpáš nemůže být ničím jistý!

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA