Sledujte nás na
Robo Pukač - cesta na OKTAGON 10

české MMA

Robo Pukač – Cesta na OKTAGON 10

Robo Pukač – Cesta na OKTAGON 10

Robo “Diamantový Čávo” Pukač je u fanoušků velice oblíbeným zástupcem bratislavského OFA gymu, který se po 3 leté vynucené pauze vrací zpět do oktagonu. Jeho aktuální profesionální skore je 12:5 (12 vítězství a 5 porážek) a naposledy zápasil před již zmiňovanými 3 lety, kdy v těsném zápase podlehl na body Patriku Kinclovi. Nyní se tedy vrací a to na turnaji OKTAGON 10, který se uskuteční 17.11. v pražské O2 Aréně. Soupeřem mu zde bude mladý a dravý Jan Janka.

Robo Pukač vs. Jan Janka - Oktagon 10

Robo Pukač – Cesta na OKTAGON 10

Jak již bylo zmíněno, “Diamantový Čávo” se vrací po dlouhé pauze. Nicméně ikdyž nezápasil, téměř celé 3 roky se udržoval v kondici a zlepšoval některý z aspektů boje (vždy podle zdravotních možností). Je tedy velice pravděpodobné, že v listopadu uvidíme úplně jiného Roba Pukače, než například v jeho posledním zápase před pauzou (vs. Patrik Kincl):

Soupeřem Roba Pukače bude již zmíněný Jan Janka. Ten má na svém profi kontě aktuálně 8 vítězství a 3 porážky, přičemž naposledy zápasil v červenci tohoto roku, kdy podlehl německému Niklasi Stolzemu. Před tímto zápasem se “vezl na vlně”, jenž čítala 5 vyhraných zápasů, z nichž poslední byl v prosinci 2017, kdy zvítězil KO v prvním kole nad thaiboxerským mágem – Matoušem Kohoutem.Vzhledem k zápasové povaze obou fighterů se bude zcela určitě jednat o velice kvalitní podívanou, která dost pravdfěpodobně skončí před limitem!

P.S. Něco z přípravy Roberta Pukače 👇

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA