Sledujte nás na
Tomáš Deák - censta na OKTAGON 10

české MMA

Tomáš Deák – Cesta na OKTAGON 10

Tomáš Deák – Cesta na OKTAGON 10

Tomáš Deák je slovenskou fighterskou celebritou a momentálním držitelem titulu šampiona bantamové váhy ve slavné ruské organizaci Fight Nights Global. Na svém kontě má v současnosti 27 profesionálních zápasů, přičemž z 18 vycházel jako vítěz a z 9 jako poražený. Nutno podotknout, že většinu proher nasbíral Deák v začátcích své kariéry. Z posledních 15ti zápasů prohrál pouze 1 a to s rusem Yusupem Saadulaevem.

Tomáš Deák: Cesta na OKTAGON 10 - příprava v USA

Tomáš Deák a OKTAGON 10

Ruská Fight Nights Global, ve které je Tomáš Deák smluvně vázán má nyní nějaké problémy a umožnila tak slovenskému bijci start na domácím turnaji. Této šance hned využila organizace Oktagon MMA, jenž chystá velkolepý turnaj v pražské O2 Aréně – OKTAGON 10. Slovo dalo slovo a Tomáš Deák se zanedlouho (17.11.) představí v Praze a to hned v hlavním zápase večera. Soupeřem mu bude americký Andrew Whitney. Ten má na svém kontě 16 vítězství a 6 porážek, přičemž naposledy zápasil v červenci tohoto roku, kdy se mu podařilo vyhrát v druhém kole na škrcení.

Tomáš Deák vs. Andrew Whitney - OKTAGON 10

Volba tohoto soupeře prý není čistě náhodná. Whitney byl vybrán kromě svých kvalit také kvůli tomu, že je Američan a tak by se, v případě Deákova triumfu, značně otevřely jeho dvěře do UFC. Pokud by se takto zadařilo, jednalo by se historicky o prvního Slováka v této prestižní organizaci. To bychom ale předbíhali … Nyní je důležité, aby Tomáš Deák zvítězil a poté se uvidí.Tomáš Deák je znám svým tvrdým a nekompromisním přístupem k tréninku. To ukazuje i v přípravě na tento zápas, kdy v rámci změny sparing partnerů a ukázání se “za velkou louží” vycestoval do USA do legendárního gymu Jackson Wink, kde trénoval po boku hvězd jako Holly Holm či Donald Cerrone. Nyní už je “Tomáško” zpět na Slovensku, kde ladí formu.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA