Sledujte nás na
Attila Végh - OKTAGON 10

české MMA

Attila Végh – OKTAGON 10

Attila Végh – OKTAGON 10

Attila “Pumukli” Végh je historicky asi nejúspěšnější slovenský zápasník MMA. Vrcholem jeho kariéry byl zcela určitě zisk titulu šampiona polotěžké váhy americké organizace BELLATOR, která je dlouhodobě považována za 2. největší světovou organizaci (hned po UFC). Attila má ne svém kontě 39 profesionálních MMA zápasů, přičemž z 31 odcházel jako vítěz a z 8 jako poražený. Naposledy zápasil v listopadu 2017 na turnaji OKTAGON 4, kde porazil amerického rekordmana Travise Fultona, jenž má na svém kontě neuvěřitelných 308 profesionálních zápasů.Attila Végh na OKTAGON 10

OKTAGON 10 bude zatím největším turnajem, který kdy organizace Oktagon MMA uspořádala. Hostit tuto akci bude pražská O2 Aréna a představí se zde hvězdy jako Tomáš Deák, Miloš Petrášek, David Kozma nebo právě velice oblíbený Attila Végh.

Attila Végh - OKTAGON 10

Tomu se zde postaví brazilský BELLATOR, KSW a M-1 veterán – Maiquel Falcao. Ten má na svém profi kontě 39 vítězství a 12 porážek. Naposledy zápasil v září tohoto roku, kdy porazil KO v prvním kole brazilského Patricka Quadrose. Nebude se tedy jednat o úplně lehkého soupeře, nicméně Attila přípravu nepodceňuje. Na část přípravy vyrazil do Thajska, které je zápasníky velice oblíbené a to zejména kvůli kvalitním trenérům a sparing partnerům. Zbytek přípravy právě nyní Attila “dojíždí” doma na Slovensku, kde opět nic nepodceňuje, což můžete sami posoudit z “mini dokumentu”, který mapuje jeden den ve Véghově přípravě na tento zápas:

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA