Sledujte nás na
OKTAGON 17 - fightcard - program zápasů

české MMA

OKTAGON 17 – FIGHTCARD (PROGRAM)

OKTAGON 17 – FIGHTCARD (PROGRAM)

Edit 17.10. 2020: Fightcard bohužel prošla několika změnami.
👉Zde naleznete její finální znění 👈

Již 17.10. se v brněnském Bobycentru doufejme uskuteční turnaj organizace OKTAGON MMA s pořadovým číslem 17 – OKTAGON 17. Ikdyž je situace velmi nejistá a vzhledem k opatřením vlády v boji proti COVID-19 byly zrušeny všechny sportovní akce, OKTAGON 17 je stále ve hře. Promotér organizace – Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA LETEM SVĚTEM zmínil, že požádali o výjimku, kterou by mohli, jakožto mezinárodní akce dostat. Zatím tedy přípravy pokračují a počítá se s uskutečněním turnaje. My i celý tým OKTAGON MMA pevně věříme, že se galavečer uskuteční a my tak budeme moci sledovat opravdu našlapanou fightcard. A když jsme u té fightkarty, kdo se na ní tedy představí?OKTAGON 17 – PRELIMS (PŘEDZÁPASY)

Ač by se podle označení “PRELIMS (PŘEDZÁPASY)” mohlo zdát, že se bude jednat spíše o začínající a méně kvalitní bojovníky, opak je pravdou. Na této kartě se představí vcelku zvučná jména kvalitních zápasníků jako například účastník 2. série OKTAGON Výzvy a zároveň držitel nejrychlejšího KO v historii OKTAGONu – Pavel Salčák, účastníci 3. série OKTAGON Výzvy – Michal Konrád a Tomáš Le Sy či těžkotonážníci Pavlíček a Cverna. O kvalitní podívanou tedy rozhodně nebude ani na začátku turnaje nouze!

OKTAGON 17 - seznam předzápasů - PRELIMS FIGHTCARD

OKTAGON 17 – předzápasy

OKTAGON 17 – HLAVNÍ KARTA

Prelims karta je opravdu zájimavá, nicméně hlavní karta je možná ještě o kousíček zajímavější. Představí se zde například brněnský Andrej Kalašnik (6-1), pražsko-ostravský Matěj Kuzník, vítěz projektu OKTAGON Underground – Tadeáš Růžička, účastník zápasu století – Karlos “Terminátor” Vémola a ve finále večera odvetný duel Kozma vs. Kertesz o opasek šampiona OKTAGON MMA ve velterové váze.

OKTAGON 17 - hlavní karta (fightcard)

OKTAGON 17 – hlavní karta (fightcard)

Jak sami vidíte, turnaj bude opravdu našlapaný a byla by škoda ho změškat. Pokud ještě nevíte, kde a jak ho sledovat, mrkněte na náš článek a připravte se na pořádnou porci sobotní zábavy.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA