Sledujte nás na
Možnosti sledování OKTAGON 17 živě

české MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON 17?

Jak a kde sledovat OKTAGON 17?

Existuje několik různých variant, jak živě sledovat turnaje organizace OKTAGON MMA a tedy i konkrétně OKTAGON 17 či OKTAGON 19.

#1 – Koupit si lístek?

Dříve bylo nejlepší variantou zcela určitě zakoupení lístků a tedy navštívení akce osobně. To ale nyní, vzhledem k opatřením vlády proti šíření COVID-19, není možné a nezbývá tak nic jiného, než využít jednu z níže alternativ.

#2 – FREE stream na Tipsport.cz

Nedávno zavedla sázková kancelář Tipsport novinku v podobě možnosti sledovat ŽIVĚ turnaje organizace OKTAGON MMA přímo v jejich platformě (na webu nebo v mobilní aplikaci). Jediné, co musíte udělat pro to, abyste mohli sledovat OKTAGON živě je tedy Registrace. K té navíc ZDARMA dostanete 150 Kč, takže si na svého favorita můžete rovnou vsadit a udělat si tak sledování turnajů OKTAGON MMA ještě zajímavějším a více vzrušujícím 🙂

#3 – PPV

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato varianta umožnuje zakoupit přístup k oficiálnímu streamu organizace a to včetně prelims zápasů (jednoduše řečeno, uvidíte úplně všechny zápasy v nejlepší možné kvalitě). Cena PPV je na oktagon.tv v předprodeji 9,99 (tedy zhruba 270 Kč). Velkou výhodou této možnosti je i fakt, že v této nelehké době přímo podpoříte organizaci a tak i konání dalších turnajů.Pokud turnaj nestíháte sledovat, nezoufejte a mrkněte alespoň na náš výsledkový servis.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA