Sledujte nás na
OKTAGON Výzva 3 - 7.díl - Karol Ryšavý vs. Aziz Dauliatov

české MMA

OKTAGON Výzva 3 – 7.díl

OKTAGON Výzva 3 – 7.díl

Včera (5.11.) byl odvysílán sedmý a zároveň poslední zápasový díl MMA reality show OKTAGON Výzva 3. V minulém (6. díle) díle nastoupili v prvním semifinálovém zápase český Jakub Dohnal proti slovenskému Matúši Arpášovi. V tomto velice napínavém a vyrovnaném zápase nakonec zvítězil Jakub Dohnal z Českého týmu a stal se tak prvním finalistou.

Jakub Dohnal - první finalista OKTAGON Výzvy 3

OKTAGON Výzva 3 – 7.díl

Hlavním posláním tohoto sedmého dílu byl druhý semifinálový zápas. Ten již měl jasné rozložení …. Za Český tým Aziz Dauliatov, který ve čtvrtfinálovém zápase zdolal na body Omara Ahmada a za Slovenský tým Karol Ryšavý, který ve čtvrtfinále zdolal Tomáše Le Syho. Ještě předtím se ale zápasníci obou stran měli možnost projet v luxusním autě, konkrétně v . Následovaly jednotlivé tréninky obou týmů, které byly pochopitelně zaměřeny na účastníky semifinále – Azize a Karola. Poté už zbýval jen poslední krok před samotným zápasem ….Tím posledním krokem před samotným zápasem bylo typicky shazování. Zde si o něco lépe vedl Karol Ryšavý, který po pár krátkých kolečkách sauny splnil váhový limit 72,5 kg. O něco hůře už na tom byl Aziz Dauliatov, jenž na oficiálním vážení prevážil 0,1 kg. Dostal tak od pořadatelů 2 hodiny na dodělání váhy (tato situace se vyskytla i v 1. a 2. sérii OKTAGON Výzvy) a poté co si chvíli zaběhal váhu bez problému splnil.

Oktagon Výzva 3 - 7.díl - Aziz Dauliatov

Aziz Dauliatov vs. Karol “Bomby” Ryšavý

Vzhledem k dravé povaze obou zápasníků bylo jasné, že do toho půjdou hned od prvních sekund. Tato “teorie” se jednoznačně potvrdila, když Karol začal tlačit a Aziz ho odstřelovat z ústupu. Nicméně postupem času získával Ryšavý malou převahu, kterou korunoval takedownem a následnou pákou, na kterou Dauliatov nenašel odpověď. Vítězem a druhým finalistou se tedy stal Karol Ryšavý.

OKTAGON Výzva 3 - 7.díl - finalista Karol Ryšavý

Oproti minulému roku tedy máme Česko-Slovenské finále a sice Jakub Dohnal vs. Karol Ryšavý!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA