Sledujte nás na
Oktagon 9

české MMA

OKTAGON 9 již tento víkend!

OKTAGON 9 již tento víkend!

Již tento víkend, konkrétně v sobotu 15.9. se v Bratislavě na stadionu Ondreja Nepelu uskuteční galavečer OKTAGON 9.

OKTAGON 9

Celý galavečer Oktagon 9 bude čítat dohromady 10 zápasů, přičemž 5 z toho budou předzápasy, které by měli být k vidění pouze na místě. Zbylých 5 zápasů na hlavní kartě by měly přenášet televize O2 Tv Sport a JOJ a to zhruba od 20 hodin.

Prelims

Ačkoli se jedná o “předzápasy”, budou i zde k vidění opravdu kvalitní jména a zcela jistě i kvalitní výkony. V rámci prelims se představí například účastník první série Oktagon Výzvy Milan Ďatelinka, účastník 2. série Oktagon Výzvy Pavel Salčák, pražský bomber Hošek či talentovaná Rodová.Main card

Hlavní kartu otevře zápas finalisty 2. série Oktagon Výzvy Radovana Uškrta a polského tvrďáka s profi skorem 8:6 (8 vítězství a 6 porážek) – Lukasze Bugara. Hned další v pořadí přijde dlouho očekávané vyvrcholení #projektX, ve kterém nastoupí Peťo Benko proti Lakymu. Tento zápas je díky #projektX velice “vyhypovaný” a i když jsou oba aktéři bojovými sporty téměř neolíbení, bude se určitě jednat o zajímavou podívanou.

Oktagon 9 - Projekt X

Oktagon 9 – Projekt X

Třetí zápas na maincard obstará semifinále welterové pyramidy. Zde se představí český David “Holátko” Kozma (22:10) proti maďarskému talentu Matemu Kerteszovi (5:0). Dalším a zároveň předposledním zápasem bude opět semifinále pyramidy welterové váhy a to souboj mezi vítězem první série Oktagon VýzvyGaborem Borarosem a českou legendou se 100 profi zápasy – Jaroslavem “Číňanem” Poborským.

Gábor Boráros vs. Jaroslav "Číňan" Poborský - OKTAGON 9

Gábor Boráros vs. Jaroslav “Číňan” Poborský – OKTAGON 9

Pátým zápasem na main card a zároveň posledním zápasem celého galavečera bude fight mezi vítězem 2. série Oktagon Výzvy Samuelem “Pirátem” Krištofičem a polskou hvězdou Grzegorzem Siwym. “Pirát” ve své kariéře zaznamenal pouze jednu porážku a to v březnu tohoto roku s gruzíncem Nodarem Kudukhasviliem. Jinak byl zatím ve všech svých profi zápasech úspěšný a nasbíral tak skore 10:1 (10 vítězství a 1 porážka). Nicméně Siwy také není žádné ořezávátko. Jeho profi skore je 11:3, přičemž naposledy v červnu, kdy bohužel podlehl ruskému Grigoriymu Sirenkovi.

Oktagon 9 - fightcard

Oktagon 9 – fightcard

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA