Sledujte nás na
OKTAGON Výzva 3 - 3.díl

české MMA

OKTAGON Výzva 3 – 3.díl

OKTAGON Výzva 3 – 3.díl

V pondělí 8.10. byl odvysílán další díl MMA reality show OKTAGON Výzva, který byl tentokrát opravdu hodně zajímavý a peprný. Než se na něj ale podíváme trochu podrobněji, zrekapitulujeme si, co se dělo v díle minulém.

V OKTAGON Výzvě 3 – 2.díl se v týmové výzvě utkali češi a slováci v /pro zápasníky/ dost netradičním odvětví a to v kreslení modelky. Tohoto úkolu se nejlépe zhostil Aziz Dauliatov, který dle poroty vytvořil nejhezčí dílo a zajistil tak vítězství pro Český tým. V samotném zápase poté nastoupil za Česko opět Aziz Dauliatov a za Slovensko Omar Ahmad. Zápas trval celá 3 kola a vítězství nakonec po pořádné štípané ukořistil právě Dauliatov.

OKTAGON Výzva 3 – 3.díl

Třetí díl OKTAGON Výzvy začal hezky z ostra a to týmovou výzvou. Ta byla tentokrát hodně drsná, ba dokonce zcela určitě nejdrsnější ze všech 3 sérií. Předem vybraní účastníci (Jakub Dohnal, Aziz Dauliatov, Jan Velič a Karol Ryšavý) byli vzbuzeni na brzký ranní trénink, v jehož průběhu je zajalo výcvikové komando, které je následně 24 hodin mučilo a vyslýchalo. Účastníci měli v podstatě za úkol “pouze” nevzdát výzvu a dokončit ji. To se nakonec povedlo všem, i když každý k tomu přistupoval trochu jinak. Například takový Jakub Dohnal se zcela vyklidnil a svým trýznitelům se v podstatě celou dobu vysmíval. Výzvu nakonec, podle vedoucích výcvikového komanda ovládl Aziz Dauliatov, který by prý díky svému “poraženeckému” chování měl největší šanci přežít. To tedy znamenalo, že Český tým zvítězil a mohl tak zvolit aktéry dalšího zápasu. Volba nakonec padla na již zmiňovaného Jakuba Dohnala a Jana Veliče.

OKTAGON Výzva 3 - 3.díl - zápas

OKTAGON Výzva 3 – 3.díl – Jakub Dohnal vs. Jan Velič

Jakub Dohnal vs. Jan Velič

Ještě před samotným vážením a zápasem čekalo na bojovníky pokušení v podobě oslavy narozenin a rozlučky se svobodou Attily Vegha. Jak už tomu na oslavách bývá, bylo zde hodně jídla, pití a dalších podobných nástrach, které před vážením nebývají úplně žádoucí. K překvapením všech, si zde Jakub Dohnal (účastník následujícího zápasu) dopřál vepřová žebírka, kuřecí stehno a dokonce i trochu vína. Ostatní zápasníci nad tím kroutili hlavou a predikovali problémy s váhou. Tyto predikce se nakonec ukázaly jako trochu milné, když Jakub Dohnal po pár saunách bez větších problémů splnil váhový limit a nic tak nebránilo tomu, aby zápas proběhl.

Samotný zápas byl tak trochu “tah na jednu branku”. Jakub Dohnal Jana Veliče hned od začátku tlačil a následně pěkným takedownem dostal na zem. Zde zhruba třetinu kola pracoval a to až do té doby, než se Janu Veličovi podařilo vstát. Nicméně netrvalo dlouho a Dohnal svého soupeře opět hodil a po extrémní dominanci na zemi ukončil na RNC (škrcení). Vítězem tohoto zápasu se tedy stal v 1.kole via Submission Jakub dohnal a Český tým se tak dostává do vedení 2:1 na zápasy.

OKTAGON Výzva 3 - 3.díl - Jakub Dohnal vs. Jan Velič

 

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA