Sledujte nás na
OKTAGON 15: Végh vs. Vémola - FIGHTCARD (KARTA)

české MMA

OKTAGON 15: Végh vs. Vémola – FIGHTCARD (KARTA)

OKTAGON 15: Végh vs. Vémola – FIGHTCARD (KARTA)

Zbývá několik málo dní do hvězdného turnaje OKTAGON 15, jehož vrcholem bude “Zápas století” mezi prvním Čechem v nejprestižnější organizaci světa UFCKarlosem Vémolou a bývalým šampionem organizace Bellator – Attilou Véghem. Tento souboj jednoznačně strhává nejvíce pozornosti, nicméně karta (fightcard) je nabitá dalšími velmi kvalitními zápasníky. Kdo tedy bude bojovat před vyprodanou O2 Arénou na zatím zřejmě největším tuzemském ryze MMA turnaji?

OKTAGON 15 – KOMPLETNÍ KARTA (FIGHTCARD)

PRELIMS – PŘEDZÁPASY

OKTAGON 15: Végh vs. Vémola - předzápasy (prelims)
OKTAGON 15: Végh vs. Vémola – předzápasy

Dle označení “předzápasy” by se mohlo zdát, že se bude jednat o spíše průměrnější bojovníky, nicméně opak je pravdou. Na tzv. PRELIMS kartě se představí jména jako Miloš “Meloun” Petrášek, Vojto Barborík, Jakub Bahník či Mateusz Legierski. O kvalitní bitvy tedy rozhodně nebude nouze!

MAIN CARD – HLAVNÍ KARTA

OKTAGON 15: Végh vs. Vémola - hlavní karta (maincard)
OKTAGON 15: Végh vs. Vémola – hlavní karta

Hlavní karta je opět, jak je tomu u posledních turnajů OKTAGON MMA zvykem, hodně slušně našpláplá. Uvidíme zde finále Projektu X 2, tedy souboj mezi Peterem Benkem a Jakubem Štáfkem, dále polského talenta Roberta Bryczka proti brazilskému veteránovi UFC Silvovi, šampiona 1. série OKTAGON Výzvy Gábora Borárose, bitvu o titul těžké váhy mezi Viktorem Peštou a Michalem Martínkem a nekonec finále celého OKTAGONu 15 – “Zápas století” mezi českým Karlosem Vémolou a slovenským Attilou Véghem!Rozhodně se tedy je na co těšit! Pokud jste nestihli zakoupit lístky, nebo se do Prahy v tento osudný večer nedostanete, nezoufejte a mrkněte, jak sledovat tento turnaj ŽIVĚ a klidně i zdarma.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA