Sledujte nás na
Kde a jak sledovat OKTAGON 14 živě?

české MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON 14?! (ŽIVĚ)

Jak a kde sledovat OKTAGON 14?! (ŽIVĚ)

Existuje několik různých variant, jak živě sledovat turnaje organizace OKTAGON MMA a tedy i konkrétně OKTAGON 14 či OKTAGON PRIME 4.

#1 – Koupit si lístek

První a také zřejmě nejlepší možností je koupit si lístek. Ty se právě na zmíněný OKTAGON 14 dají sehnat od 19 (zhruba 480 Kč) a nabídnou vám mimo požitek ze zápasů i atmosféru, kterou holt doma u televize nezažijete.

#2 – FREE stream na Tipsport.cz

Nedávno zavedla sázková kancelář Tipsport novinku v podobě možnosti sledovat ŽIVĚ turnaje organizace OKTAGON MMA přímo v jejich platformě (na webu nebo v mobilní aplikaci). Jediné, co musíte udělat pro to, abyste mohli sledovat OKTAGON živě je tedy Registrace. K té navíc ZDARMA dostanete 150 Kč, takže si na svého favorita můžete rovnou vsadit a udělat si tak sledování turnajů OKTAGON MMA ještě zajímavější a více vzrušující 🙂

#3 – PPV

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato možnost umožnuje zakoupit přístup k oficiálnímu streamu organizace a to včetně prelims zápasů (jednoduše řečeno, uvidíte úplně všechny zápasy v nejlepší možné kvalitě). Cena PPV je na oktagon.tv v předprodeji necelých 7 (zhruba 180 Kč).#4 – O2TV Sport / JOJ Plus

Třetí možností je pro Slováky sledování na JOJ PLUS a pro Čechy na O2TV Sport. Má to ale jeden háček, jak na O2TV Sport, tak i na JOJ Plus poběží pouze hlavní karta, tudíž pokud se rozhodnete pro tuto variantu, budete bohužel ochuzeni o prelims zápasy.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA