Sledujte nás na
Michal Kotalík vs. Martin Šolc - Oktagon 7

české MMA

Michal Kotalík vs. Martin Šolc

Michal Kotalík vs. Martin Šolc

Již 28.7. se na pražské Štvanici na turnaji Oktagon 7 utkají o “titul mistra světa v pravém háku” (nadsázka😀) Michal Kotalík a Martin Šolc.

Michal “Ironman” Kotalík je mladá krev českého MMA.  V roce 2015 získal třetí místo na amatérském Mistrovství Světa v Praze. V profesionálním oktagonu má zatím skore 6:3 (6 vítězství a 3 porážky), přičemž z posledních 3 zápasů vycházel vždy jako vítěz. V létě 2017 se účastnil realityshow Oktagon Výzva 2, kde po náročném a trochu kontroverzním shazování porazil Tomáše Bola.

Martin Šolc je oproti tomu česká MMA legenda. Jeho zápasy jsou proslulé jako velice atraktivní brutální štípané typu “kdo trefí bradu => vyhraje!”. Svůj asi největší zápas zaznamenal v roce 2013, kdy na galavečeru GCF 26 svedl tříkolovou bitvu s českou hvězdou Jiřím “Denisou” Procházkou. Ačkoliv v tomto zápase prohrál, získal si svým výkonem srdce velkého množství fanoušků. Co se týče bilance Martina Šolce, tak oficiálně má tento bomber skore 9:6 (9 vítězství a 6 porážek).

Michal Kotalík vs. Martin Šolc – predikce

No a jak by to tedy mohlo probíhat a dopadnout?! Oba zápasníci jdou tvrdě po ukončení, tudíž podle mého názoru skončí zápas před limitem. Martin Šolc je borec s tvrdou bradou a pořádnou dávkou houževnatosti a takovému fighterovi uštědřit KO není vůbec nic jednoduchého. Pokud tedy chce Kotalík vyhrát, neměl by se (podle mě) pokoušet Šolcíka přeboxovat, ale vzít ho na zem. Oproti tomu Martin Šolc by se měl pokusit udržet postoj a Kotalíka v něm “rozbombit”.V tomto zápase se opravdu neodvážím tipnout vítěze a tak nakonec dodám pouze otřepanou hlášku: “Ať vyhraje ten lepší!”.

Edit: 29.7.

Zápas vyhrál ve třetím kole Martin Šolc. Video celého zápasu 👇

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA