Sledujte nás na
Jiří "Denisa" Procházka vs. Bruno Cappelozza - Rizin 11

české MMA

Jiří “Denisa” Procházka na Rizinu 11

Jiří “Denisa” Procházka na Rizinu 11

V našich končinách se o tom příliš nemluví, ale brněnského bijce Jiřího “Denisu” Procházku čeká v japonské organizace Rizin FF další zápas. Fight se uskuteční 29.7. na Rizinu 11 a soupeřem zde Procházkovi bude brazilec Bruno Henrique Cappelozza .

Jiří "Denisa" Procházka rizin

Jiří “Denisa” Procházka vs. Bruno Henrique Cappelozza – Rizin 11

Jiří “Denisa” Procházka je český MMA fighter zápasící za Jetsaam gym Brno. Jeho profi bilance je 20:3 (20 vítězství a 3 porážky) a již od roku 2015 zápasí v japonské organizaci Rizin FF (nástupce slavné organizace Pride). Zde se mimo jiné v roce 2015 účastnil pyramidy těžkých vah, kde obsadil druhé místo, když ve finále podlehl americkému Muhammedu “King Mo” Lawalovi. Toto byla také “Denisova” poslední prohra! Od té doby zaznamenal 4 vítězství a stal se miláčkem japonského publika. Více o příběhu “Denisy” naleznete v dříve publikovaném článku.

Bruno Henrique Cappelozza je brazilský fighter trénující v Corinthians MMA. Je mu 29 let a jeho profi skore je 10:4. Naposledy prohrál, stejně jako Jiří Procházka, v roce 2015. Od té doby nasbíral 3 vítězství, přičemž všechny soupeře ukončil před limitem. Taková je vizitka Bruna Henrique Cappelozza!Rizin 11 se bude konat 29.7. 2018 a Jiří “Denisa” Procházka nastoupí v pořadí v osmém zápas (kolem 11-12 hod. českého času). Oficiální stream akce zatím není znám, ale sám Procházka přislíbil, že se pokusí nějaký sehnat a “nahodit” na svojí Fb fanpage.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA