Sledujte nás na
Karlos "Terminátor" Vémola vs. Attila "Pumukli" Végh

MMA Novinky

Karlos “Terminátor” Vémola vs. Attila “Pumukli” Végh?

Karlos “Terminátor” Vémola vs. Attila “Pumukli” Végh?

Po neúspěšné výzvě Samuela “Piráta” Krištofiče si Karlos Vémola vzal na mušku dalšího Slováka. Tentokrát ale trochu jiný kalibr. Český terminátor totiž vyzval slovenskou hvězdu Attilu Vegha.

Ten má na svém kontě několik titulových zápasů v nejlepších evropských, potažmo světových organizacích. V roce 2012 dokonce získal páš šampiona organizace BELLATOR. Jeho aktuální skore je 31 vítězství a 8 porážek, přičemž naposledy zápasil 12.11. 2017 v Bratislavě, kde porazil amerického rekordmana v počtu MMA zápasů (318 profesionálních MMA zápasů) Travise Fultona.

Attila Végh vs. Travis Fulton

Attila Végh vs. Travis Fulton

Vémola vyzval Végha pomocí videa, které zveřejnil na sociálních sítích. Ve videu mimo výzvy také zmínil, že Vegha respektuje nejen jako zápasníka, ale také jako člověka. Nakonec nezapomněl zmínit , že pokud Attila fight podepíše, rozhodně nebude finančně trpět a odnese si pořádnej balík peněz.

Podle různých spekulací by se zápas, v případě Veghova zájmu, mohl uskutečnitna turnaji XFN v O2 Aréně, který by se dle předběžných informací měl konat v červnu tohoto roku.

Aktuální info ohledně tohoto zápasu naleznete zde

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky