Sledujte nás na
Aféra Karlos "Terminátor" Vémola vs. Samuel "Pirát" Krištofič

české MMA

Aféra Karlos “Terminátor” Vémola vs. Samuel “Pirát” Krištofič

Aféra Karlos “Terminátor” Vémola vs. Samuel “Pirát” Krištofič

Karlos “Terminátor” Vémola a Samuel “Pirát” Krištofič se poprvé potkali na natáčení Oktagon výzvy 2, kde Vémola působil jako coach českého týmu a Krištofič jako zápasník týmu slovenského. Krištofič následně celou show vyhrál. “Pirát” je proslulý svým “McGregorovským” přístupem, kdy se svým soupeřům snaží “dostat do hlavy” skrze trashtalk.

Už jenom kvůli tomuto jednání si s “Terminátorem” nesedli a ten ho téměř okamžitě po vítězství v Oktagon výzvě vyzval k vzájemnému zápasu skrze video na což Krištofič reagoval také videem.Možná se teď ptáte, kde je tedy problém, když se oba fighteři do zápasu doslova hrnou?!
Problém je v tom, že Karlso Vémola zápasí pod organizací XFN a Krištofič pod organizací Oktagon. Dle slov Vémoly by XFN nemělo problém s jeho uvolněním pro tento zápas, nicméně Oktagon prý za tento zápas nabízí třetinu výplaty, kterou nabízí právě XFN.

Jak tento zápas dopadně nikdo neví, ale v nejbližší době se s největší pravděpodobností neuskuteční. Vémola již totiž vyzval někoho jiného!

Edit 11.12.2020

Mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem to opět jiskří. Dočkáme se konečně zápasu?

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA