Sledujte nás na
Jak a kde sledovat OKTAGON 21 živě

české MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON 21?

Jak a kde sledovat OKTAGON 21?

I v dnešní pandemické době existuje několik velice dobrých variant, jak živě sledovat turnaje organizace OKTAGON MMA a tedy i konkrétně OKTAGON 21. Všechny varianty zmíněné v tomto článku jsou legální a liší se pouze v kvalitě dané služby a v ceně, která se pohybuje od “ZDARMA” do zhruba 400 Kč. Pojďme si tedy představit jednotlivé varianty:

#1 – FREE stream na Tipsport.cz

Před necelým rokem zavedla sázková kancelář Tipsport novinku v podobě možnosti sledovat ŽIVĚ turnaje organizace OKTAGON MMA přímo v jejich platformě (na webu nebo v mobilní aplikaci). Jediné, co musíte udělat pro to, abyste mohli sledovat OKTAGON živě je tedy Registrace. K té navíc ZDARMA dostanete 150 Kč, takže si na svého favorita můžete rovnou vsadit a udělat si tak sledování turnajů OKTAGON MMA ještě zajímavějším a více vzrušujícím 🙂

Jak a kde sledovat Oktagon 21 - přenos zdarma

#2 – PAY-PER-VIEW (PPV)

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato varianta umožnuje zakoupit přístup k oficiálnímu streamu organizace a to včetně prelims zápasů (jednoduše řečeno, uvidíte úplně všechny zápasy v nejlepší možné kvalitě). Cena PPV je na oktagon.tv v předprodeji 12,99 (tedy zhruba 340 Kč). Velkou výhodou této varianty je i fakt, že v této nelehké době přímo podpoříte organizaci a tak i konání dalších turnajů. PPV přenosy dříve dost často “zlobily” (sekaly se, vypadávaly, apod.), nicméně nyní organizace změnila poskytovatele této služby a zdá se, že tyto problémy téměř vymizely. Pokud tedy plánujete sledovat celý turnaj a vytřískat z něho maximální porci zábavy, bude pro vás PPV zřejmě správnou volbou.

#3 – O2 TV Sport / JOJ Plus

Pro Čechy a Slováky tu téměř u každého turnaje bývala možnost sledovat OKTAGON na O2 TV Sport, potažmo na JOJ Plus. Jak to s touto variantou bude nadále zatím nevíme, nicméně situaci budeme bedlivě sledovat a jakmile bude jasno, článek o tuto informaci doplníme.Turnaj OKTAGON 21 bude úplně prvním MMA turnajem na českém i slovenském území v roce 2021 a zdá se, že tento rok otevře ve velkém stylu. Dle předběžné fightcard se na galavečeru představí bojovníci jako Ivan Buchinger, Petr “Monster” Kníže, Lucie Pudilová, Gábor Borároš, Miroslav Štrbák a mnoho dalších. Doufejme tedy, že tato skoro až hvězdná karta neutrpí příliš mnoho výpadků kvůli zraněním a pozitivním testům na COVID-19 a budeme si tak moci vychutnat sportovní večer plný akce a ryzího boje.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA