Sledujte nás na
Možnosti sledování OKTAGON 20 živě

české MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON 20?

Jak a kde sledovat OKTAGON 20?

Existuje několik různých variant, jak živě sledovat turnaje organizace OKTAGON MMA a tedy i konkrétně OKTAGON 20.

#1 – Koupit si lístek?

Dříve bylo nejlepší variantou zcela určitě zakoupení lístků a tedy navštívení akce osobně. To ale nyní, vzhledem k opatřením vlády proti šíření COVID-19, není možné a nezbývá tak nic jiného, než využít jednu z níže alternativ.

#2 – FREE stream na Tipsport.cz

Nedávno zavedla sázková kancelář Tipsport novinku v podobě možnosti sledovat ŽIVĚ turnaje organizace OKTAGON MMA přímo v jejich platformě (na webu nebo v mobilní aplikaci). Jediné, co musíte udělat pro to, abyste mohli sledovat OKTAGON živě je tedy Registrace. K té navíc ZDARMA dostanete 150 Kč, takže si na svého favorita můžete rovnou vsadit a udělat si tak sledování turnajů OKTAGON MMA ještě zajímavějším a více vzrušujícím 🙂

Sledování OKTAGON 20 zdarma

#3 – PPV

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato varianta umožnuje zakoupit přístup k oficiálnímu streamu organizace a to včetně prelims zápasů (jednoduše řečeno, uvidíte úplně všechny zápasy v nejlepší možné kvalitě). Cena PPV je na oktagon.tv v předprodeji 12,99 (tedy zhruba 340 Kč). Velkou výhodou této možnosti je i fakt, že v této nelehké době přímo podpoříte organizaci a tak i konání dalších turnajů.

#4 – O2 TV Sport / JOJ Plus

Pro Čechy tu téměř u každého turnaje bývá možnost sledovat OKTAGON turnaje na O2 TV Sport a pro Slováky na JOJ Plus. Dle předběžných informací to ale vypadá, že OKTAGON 19 bude výjimkou a na těchto stanicích nepoběží. Nezbývá tedy nic jiného, než si vybrat jednu z variant uvedených výše 🙂Zdá se, že OKTAGON 20 uzavře československý turnajový rok ve velkém stylu. Den před Silvestrem si budeme moci vychutnat zápasy Karlose Vémoly, UFC veterána Viktora Pešty, mladého talentu Lea Brichty, Romana Pauluse a Tomáš Zajace ve finálovém zápase o titul šampiona OKTAGON Výzvy a mnoho dalších. Zkrátka, konec roku jak má být!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA