Sledujte nás na
OKTAGON 21 - karta (fightcard) - program turnaje

české MMA

OKTAGON 21 – KARTA (PROGRAM)

OKTAGON 21 – KARTA (PROGRAM)

Již 30.1. se v brněnském Bobycentru uskuteční první letošní turnaj organizace OKTAGON MMA a vlastně první letošní MMA turnaj na československé scéně vůbec – OKTAGON 21. Do turnaje sice v době psaní tohoto článku zbývá ještě více než 14 dní, nicméně už nyní je jasné, že diváci se do Bobycentra opět nepodívají.

OKTAGON 21 - karta (program)

Epidemiologická situace v České republice, potažmo přísná opatření proti šíření koronaviru stále platí a divákům tak nezbyde nic jiného, než využít některý z online přenosů a vychutnat si tak pěknou porci MMA zábavy doma u televizních obrazovek. Nyní se ale přesuňmě k hlavnímu poslání tohoto článku a to fightcard OKTAGONu 21.OKTAGON 21 – KARTA (PROGRAM)

Fightcard (karta) turnaje by dle předběžných informací měla za ideálních podmínek (tedy žádný zraněný ani pozitivně testovaný bojovník) čítat úctyhodných 12 zápasů, přičemž všechny zápasy vypadají na první pohled opravdu velice dobře. Na turnaji se představí například hvězdy jako Ronald Paradeiser, Ivan Buchinger, Lucie Pudilová, Miro Štrbák, Matěj Peňáz a mnoho dalších, neméně kvalitních, bojovníků. O těchto jménech by se zde dalo napsat ještě pěkných pár řádků, nicméně nebudeme to protahovat … přesvědčete se o kvalitě karty sami 👇

OKTAGON 21 - KARTA (PROGRAM) FIGHTCARD

OKTAGON 21 – KARTA (PROGRAM) FIGHTCARD

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA