Sledujte nás na
XFN 15: Marpo vs. Rytmus - výsledky

české MMA

XFN 15: Marpo vs. Rytmus – VÝSLEDKY

XFN 15: Marpo vs. Rytmus – VÝSLEDKY

Máme za sebou největší československou MMA akci všech dob a to XFN 15: Marpo vs. Rytmus. Tento galavečer navštívilo v pražské O2 Aréně neskutečných 17 000 lidí, kteří mohli vidět 9 zápasů podle pravidel MMA a 2 zápasy podle pravidel klasického boxu. Turnaj se povedl, ačkoliv byl trochu delší …. (trval přes 6 hodin). Pojďme si objasnit, jak dopadly jednotlivé zápasy 👇

XFN 15: Marpo vs. Rytmus - oficiální výsledky

Lukáš Dvořák vs Fatich Aktas

Lukáš Dvořák nastupoval se svou dcerou na hit z filmu Frozen, čímž si okamžitě získal srdce všech fanoušků. V samotném zápase poté soupeře téměř k ničemu nepustí a překvapivě vyhrává na gilotinu (překvapivě proto, že se jedná o thaiboxera)

Vasil Ducár vs. Daniel Brunclík

Již od začátku zápasu se zdá, že Vasil Ducár má v postoji větší přehled. Brunclík ho tedy bere na zem, kde ale nedokáže rozhodnout a tak Vasil Ducár vítězí po tvrdých úderech v postoji a poté i na zemi na TKO ve třetím kole.

Sandra Mašková vs. Chamia Chabbi

Po klidném a rozvážném začátku zápasu bere Chabbi Sandru na zem, kde ji kontroluje a zasahuje údery. Ve druhém kole po jde Sandra Mašková po krátké přestřelce k zemi a už vypadá to na KO. Nicméně Sandra se zvládla probrat a pokračovat v zápase, ve kterém nakonec bohužel pro české barvy vítězí Chamia Chabbi a to na body.

David Dvořák vs. Zaka Fatullazade

David dokazuje své nesporné kvality a hodně solidního soupeře k ničemu nepustí. Po krátké přestřelce v postoji bere Zaka na zem a tam ho po necelých třech minutách zápasu ukončuje na GNP.Miroslav Štrbák vs. Ylies Djiroun

Ihned po první ráně Miro leží, nicméně se dokáže vzpamatovat a vrátit se do zápasu. Krásný a vyrovnaný zápas nakonec vyhrává na body francouzský držák Ylies Djiroun.

Makhmud Muradov vs. Grzegorz Siwy

Siwy celý zápas tlačí, nicméně Muradov se krásně hýbe a trefuje z ústupu více než Siwy. Už se zdá, že zápas skončí na body, když Makhmud Muradov naskočí 10 sekund před koncem koleno, které krásně trefí a soupeře “vytáhne ze zásuvky”. Vítěz tedy ve 3. kole KO Makhmud Muradov.

Patrik Kincl vs. Petr “Píno” Ondruš

Zpočátku v celku vyrovnaná stand-upová bitva. Po jednom kopu Pína bere Patrik Ondruše na zem, kde si na něm v klidu pracuje. Pínovi se podaří vstát, nicméně za chvíli je opět hozen. Kincl přechází do zad a vyhrává na RNC.

Karlos Vémola vs. Flavio Magon

Po krátké přestřelce v postoji nastupuje Karlos do takedownu, který se mu podaří doručit a po ani né minutě vyhrává TKO.Ivan Buchinger vs. Sergej Grecicho

Zápas o titul XFN ve váze do 66 kg. Ivan působí již od začátku velice sebejistě a to se postupem času ještě prohlubuje. Hodně kope a předvádí opravdu skvělou show, kterou nakonec finišuje ve 4. kole na škrcení.

Matúš Babiak vs. Lukáš Konečný

Lukáš Konečný opět předvedl své kvality. Celý zápas měl pevně ve svých rukou, kdy z dobrého dvojáku vyjížděl rychlými a přesnými kombinacemi. Babiak již ke konci zápasu fyzicky ztrácel, nicméně předvedl srdce bojovníka a zápas doboxoval až do konce. Vítězem se stává Lukáš Konečný na body.

Marpo vs. Rytmus

Finále celého večera. Marpo dominuje a ve druhém kole posílá Rytmuse 3krát do počítání. Rozhodční nechává zápas běžet dál a Rytmuse zachrání gong označující konec kola. Marpo fyzicky trochu odchází nicméně stále dominuje a zápas tedy vyhrává po 6ti kolech na body.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA