Sledujte nás na
XFN 11 - Back to the O2 arena

české MMA

XFN 11: Back to the O2 arena

XFN 11: Back to the O2 arena

Již tento čtvrtek se uskuteční bezpochyby nějvětší československá MMA akce toho roku – XFN 11. Hostitelem akce bude legendární pražská O2 aréna. Samotné XFN na Instagramu avizovalo, že mají přes 7500 prodaných vstupenek. Rekord z prosincového XFN, kde se v hlavním zápase utkal Karlos Vémola s Petrem Ondrušem je tak překonán. To mimo jiné značí, že české MMA nabývá na popularitě, což je skvělá zpráva nejen pro samotné fightery, ale i pro “obyčejné” fanoušky.

Fightcard XFN 11: Back to the O2 arena

Co se týče fightcard, tak tak je opravdu našlapaná. V akci uvidíme jména jako Petr “Monster” Kníže, Makhmud Muradov, Ivan Buchinger, Jaroslav Pokorný, Sandra Mašková, Patrik Kincl či Karlos “Terminátor” Vémola. Právě poslední dva jmenovaní, tedy Kincl a Vémola se postarají o hlavní zápas celého večera (viz jeden z předešlých článků).

XFN 11 - Back to the O2 arena- fightcard

XFN 11 – Back to the O2 arena- fightcard

Neštěstí nechodí po horách …

Bohužel ke každému galavečeru patří zranění a ani tento není výjimkou. Z důvodu nemoci odstoupil soupeř Tomáše Kvapila – Denis “Číňan” Poborský. Kvůli zranění byl nucen ze zápasu odstoupit také Jaroslav Jartim, který si poranil mezižeberní svaly. Doufejme, že všem ostatním bojovníkům vydrží zdraví a fightcard už tak nezaznamená žádnou změnu.

Samotný galavečer začíná v 19:00 a bude živě vysílán na O2 TV Sport. Nepropásněte největší event roku 2018!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA