Sledujte nás na
Karlos Vémola vs. Patrik Kincl

české MMA

Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Patrik Kincl

Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Patrik Kincl

Po několika nevydařených pokusech, kdy různí čeští či slovenští fighteři vyzývali Karlose Vémolu, máme konečně potvrzený zápas. Karlos “Terminátor” Vémola se utká s královehradeckým Patrikem Kinclem. Kincl běžně zápasí ve velterové váze (do 77 Kg), nicméně pro tento zápas udělal výjimku a proti Karlosovi nastoupí ve váze střední, tedy do 84kg.

Jak k tomu došlo?

Co si budeme povídat, mluvilo se o hodně soupeřích, kteří by se mohli Vémolovi postavit a Patrik Kincl mezi nimi rozhodně nebyl. Jak je tedy možné, že se s “Terminátorem” utká právě on? Důvodem je zřejmě Karlosovo březnové video, ve kterém mimo jiné tvrdí, že je českou jedničkou napříč váhovými kategoriemi a dokonce zmiňuje konkrétně váhu velterovou, které u nás kraluje Patrik Kincl. Ten se tohoto videa okamžitě chytil a natočil videoreakci, ve které českého “Terminátora” vyzývá na souboj o jedničku právě velteru. Začalo tak vyjednávání mezi oběma zápasníky a jejich domovskou organizací XFN. O několik dní, trashtalk videí a statusů na sociálních sítích později zazněl verdikt: “Zápas se uskuteční 28.6. 2018 v O2 Aréně a bude ve váze do 84kg” prohlásil prezident XFN Petr Kareš.

Trashtalk

Jak se u nás i ve světě poslední dobou stalo trendem, trahstalk na sebe nenechal dlouho čekat. Patrik Kincl je proslulý svým osobitým smyslem pro humor, který ani tentorát nenechal stranou. Vémolu při ranní přípravě vajíček nazval “Vemoletou” a pěkně si ho osmahl. Ten se zamozřejmě začal bránit a vznikla tak další série videí a příspěvků na sociálních sítí a to jak ze strany Vémoly, tak ze strany Kincla. Zde Vám přinášíme alespoň malou ochutnávku 😀 :

A jaké jsou prognozy?

Karlos Vémola je proslulý svým shazováním. Je schopen na váhu shodit a následně do zápasu nabrat kolem 10-15 kg. Je tak velice pravděpodobné, že v samoném zápase bude vážit klidně i ke 100 kg! Oproti tomu Kincl zápasí běžně váhu do 77 kg, do které samozřejmě také shazuje, nicméně dle očekávání bude mít v tomto zápase maximálně 90 Kg (spíše méně). Váha tedy hraje pro Vémolu. Pro Kincla hraje zase větším komplexnost. Zatímco Karlos tahá všechny své zápasy na zem, Kincl je komplexním bojovníkem a zdá se být sebejistý jak na zemi, tak v postoji.Oba zápasníci jsou mimo jiné proslulí svým fyzickým fondem, kdy jsou v zápase téměř vždy kondičně i silově lepší než soupeři. V tomto zápase bude ,dle mého osobního názoru, silově lepší Vémola, ale naopak kondičně Kincl. Dá se očekávat, že v prvním kole přijde od “Terminátora” obrovský tlak. Pokud se Patriku Kinclovi podaří tento tlak ustát a bude úspěšně odmítat Vémolovi takedowny, mohl by ve druhém až třetím kole přebrat iniciativu. Nicméně toto jsou pouze předpovědi, žádnou věšteckou kouli bohužel/bohudík nemám, takže se musíme nechat překvapit.

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA