Sledujte nás na
UFC Praha - fightcard (program) | UFC Prague

české MMA

UFC Praha – FIGHTCARD (PROGRAM)

UFC Praha – FIGHTCARD (PROGRAM)

UFC FIGHT NIGHT PRAGUE (UFC Praha) se kvapem blíží … Již v sobotu 23.2. se v pražské O2 Aréně uskuteční tento dlouho očekávaný turnaj největší světové MMA organizace – UFC. Představí se zde, mimo jiné, jediná Češka v této “MMA lize mistrů”- Lucie Pudilová či v hlavním zápase celého večera slavný polský bijec – Jan Blachowicz 👊 Pojďme si představit kompletní fightcard tohoto turnaje … 👇

Damir Ismagulov vs. Joel Alvarez
Carlo Pedersoli Jr.vs. Dwight Grant
Gillian Robertson vs. Veronica Macedo
Magomed Ankalaev vs. Klidson Farias de Abreu
Gian Villante vs. Michal Oleksiejczuk
Rustam Khabilov vs. Carlos Diego Ferreira
Damir Hadzovic vs. Marco Polo Reyes
Daniel Teymur vs. Chris Fishgold
Lucie Pudilova vs. Liz Carmouche
Michel Prazeres vs. Ismail Naurdiev
John Dodson vs. Petr Yan
Jan Blachowicz vs. Thiago Santos

UFC Praha - kompletní fightcard, program

UFC Praha – FIGHTCARD , aneb kdo tedy vlastně bude bojovat?

Damir Ismagulov vs. Joel Alvarez

V prvním zápase celého večera se představí ruský 28 letý bijec Damir Ismagulov, jenž má momentálně na svém kontě 17 vítězství a 2 porážky. Soupeřem mu v Praze bude španělský, 25ti letý talent Joel Alvarez se skorem 15:1 (15 vítězství a 1 porážka). Zápas se uskuteční v lehké váze (-70kg).

Carlo Pedersoli Jr.vs. Dwight Grant

V dalším zápase, tentokrát ve welterové váze (-77kg), se představí Američan Carlo Pedersoli. Ten má na svém kontě 11 vítězství a 2 porážky. Zajímavostí je, že v roce 2016 se utkal s českým Matúšem Juráčkem, kterého ve sporném zápase porazil velmi těsně na body. Soupeřem Pedersoliho bude pro tento turnaj rovněž Američan Dwight Grant s profi skorem 8:2 (8 vítězství a 2 porážky).Gillian Robertson vs. Veronica Macedo

Třetím a zároveň prvním ženským zápasem večera bude souboj mezi Kanaďankou Gillian Robertson a Venezuelankou Veronicou Macedo. Obě zápasnice mají zhruba stejnou MMA bilanci a celkově se papírově zdají velmi vyrovnané. Čeká nás tedy zřejmě velice vyrovnaná bitva.

Magomed Ankalaev vs. Klidson Farias de Abreu

Čtvrtý zápas proběhne v polotěžké váze (-93kg). Utká se zde Rus (respektive Dagestánec) Magomed Ankalaev, jenž má skore 9:1 a naposledy zápasil v září na UFC Fight Night 136, kde porazil polského Marcina Prachnio. Soupeřem Ankalaeva bude 23.2. brazilec Klidson Farias de Abreu. Tento 26ti letý zápasník má momentálně skore 14:2 a v poseldních 6ti zápasech neokusil hořkost porážky.

Gian Villante vs. Michal Oleksiejczuk

V dalším fightu historicky prvního turnaje UFC na území České republiky se představí 33 letý Američan Gian Villante (17:10) proti mladému, 23 letémeu Polákovi se skorem 12:2 – Michalu Oleksiejczukovi. Půjde tedy zřejmě o souboj zkušeností a rozvahy s mladou dravostí a agresí.

Rustam Khabilov vs. Carlos Diego Ferreira

V šestém zápase večera, jenž se uskuteční v lehké váze (-70kg), se představí zkušený Rus Rustam Khabilov, který to má v profi MMA 23:3 (23 vítězství a 3 porážky) a naposledy prohrál v roce 2015. Soupeřem Khabilova bude zhruba stejně starý Brazilec Carlos Diego Ferreira (14:2).Damir Hadzovic vs. Marco Polo Reyes

Další fight bude opět v lehké váze a představí se zástupce Bosny a Hercegoviny – Damir Hadzovic, jenž to má v MMA 12:4 a naposledy zápasil v červenci, kdy porazil Nicka Heina. Jeho oponentem na UFC v Praze bude Mexikánec Marco Polo Reyes  (8:4).

Daniel Teymur vs. Chris Fishgold

Osmý zápas večera obstará Švéd Daniel Teymur, který to má v MMA celkově 6:2 a obě porážky jsou z posledních UFC turnajů. Švédský zástupce tedy potřebuje vyhrát …… V cestě k udržená se v UFC mu bude stát Angličan Chris Fishgold (17:2)

Lucie Pudilova vs. Liz Carmouche

Pro české fanoušky rozhodně nejzajímavější zápas večera. Jediná Češka v UFC – Lucie Pudilová (8:3) se utká s Američankou Liz Carmouche (12:6). Zápas se uskuteční v muší váze, tedy ve váze do 57 kg. Pro Lucii to bude v této váze premiéra (dříve zápasila ve váze do 61kg), což může být jak handicapem, tak i výhodou …. Doufejme tedy, že Lucie vše zvládne a předvede opět parádní zápas.

Michel Prazeres vs. Ismail Naurdiev

K další bitvě nasoupí ve welterové váze (-77kg) velezkušený Brazilec Michel Prazeres. Ten již ve své profi MMA kariéře zaznamenal 26 vítězství a 2 porážky a první profi zápas má zaznamenán z roku 2000. Proti němu nastoupí Rakušan Ismail Naurdiev se skorem 17:2 a zkušenostmi z turnajů ACB či XFN.

Stefan Struve vs. Marcos Rogerio de Lima

O zápas těžkotonážníků se postará 2 metrový Holanďan Stefan Struve (28:11) a Brazilec Marcos de Lima (18:5). Stefanovi se v posledních 3 zápasech příliš nedařilo …. Naposledy zvítězil v roce 2016 a nutně už by tedy potřeboval vítězství. Oproti tomu, Marcos svůj poslední zápas vyhrál a v tomto trendu bude chtít určitě pokračovat.John Dodson vs. Petr Yan

Co-main event UFC Fight Night 145 – Prague zajistí bojovníci bantamové váhy (-61kg) John Dodson a Petr Yan. Dodson je 34 letý američan se skorem 20:10. Ve svojí kariéře zápasil opravdu s těmi nejlepšími fightery, se kterými vždy dokázal předvést kvalitní zápas. Petr Yan je oproti Dodsonovi mladým, 26ti letým ruským talentem, který se pomalu, ale jistě dopracovává k velkým zápasům. Jeho skore momentálně čítá 11 vítězství a 1 porážku, přičemž naposledy prohrál v roce 2016.

Jan Blachowicz vs. Thiago Santos

V hlavní zápase celého večera se představí polský bijec Jan Blachowicz, který má profi skore 23:7 a v posledních 4 zápasech neprohrál. Druhým aktérem main eventu bude Thiago Santos se skorem 20:6. Oba tito bojovníci jsou opravdu TOP světoví fighteři a nejsou vůbec daleko titulu UFC.

UFC Praha - Fightcard (program) - Blachowicz vs. Santos

Pokud se Vám nepodařilo koupit lístky na tento galavečer, nezoufejte! Celý turnaj UFC Fight Night Prague bude živě vysílán na NOVA SPORT 2 a samozřejmě i na oficiálním UFC PPV.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA