Sledujte nás na
Kde sledovat UFC Praha - živě

české MMA

Jak živě sledovat UFC Praha?! (ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ)

Jak živě sledovat UFC Praha?! (ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ)

>> Jak a kde sledovat UFC 257: McGregor vs. Poirier <<

Existuje několik různých variant, jak sledovat turnaje světové organizace UFC a konkrétně i UFC Praha ….

#1 – PPV

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato možnost umožněje zakoupit možnost sledovat konkrétní turnaj UFC. Cena se zde pohybuje okolo 30ti dolarů, tedy zhruba 600 Kč.

Sledování UFC 257: Poirier vs. McGregor - živě a zdarma

#2 – Nova Sport / Voyo

Další a o poznání levnější variantou je sledovat turnaje UFC i s českým komentářem na stanici Nova Sport. Tato stanice mimo jiné vysílá oficiálně živě i na Voyo.cz, které je možné si předplatit za 189 Kč na měsíc.

#3 – UFC Fight Pass

V pořadí třetí možností je zakoupení UFC Fight Pass (zde), kde můžete sledovat celé nečíslované turnaje UFC (tedy i UFC Praha) a předzápasy číslovaných turnajů. V případě, že si pořídíte tuto variantu máte možnost sledovat i spoustu jiných turnajů, které jsou na Fight Pass vysílány. Cena předplatného UFC Fight Pass se pohybuje okolo 8mi dolarů, tedy cca 160 Kč.#4 – Neplacené streamy

Nejlevnější (zadarmo), ale také nejméně jistá a kvalitní možnost. Streamy zadarmo se sice téměř vždy dá najít, nicméně jejich kvalita bývá opravdu špatná a né vždy úplně fungují. Z vlastní zkušenosti bych vám proto doporučil vyhnout se této variantě a raději si pár korun zaplatit. Pokud se přece jenom chcete dívat zdarma i za cenu mizerné kvality, zde je několik free streamů: MMA streams, VIP league .

Kompletní seznam zápasníků a zápasů na UFC Praha (UFC Fight Night Prague) naleznete v tomto článku

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA