Sledujte nás na
T.J.Dillashaw na UFC 227

MMA Novinky

T.J. Dillashaw si myslí, že druhé vítězství nad Cody Garbrandtem upevní jeho pozici “nejlepšího bantamweight fightera všech dob”

T.J. Dillashaw si myslí, že druhé vítězství nad Cody Garbrandtem upevní jeho pozici “nejlepšího bantamweight fightera všech dob”

V pondělí byl hostem slavného podcastu MMA Hour UFC šampion bantamové váhy – T.J.Dillashaw. Ten se již 4.8. utká na UFC 227 v odvetě s vyzyvatelem a bývalým týmovým kolegou Codym Garbrandtem.

Dillashaw se podle vlasních slov domnívá, že vítězství v tomto zápase upevní jeho pozici “nejlepšího bantamweight fightera ever” …

“Já vím, že jsem nejlepší bantamweight zápasník UFC. Na body jsem prohrál s Cruzem, ale tento výsledek byl sporný, myslel jsem, že jsem vyhrál. Jsem nejlepší bantamweight zápasník na Světě!”

říká Dillashaw.Na otázku, jestli si myslí, že musí znovu zápasit proti Cruzovi odpověděl:

“Nemusím. Kdo ví, jestli vůbec bude Cruz ještě někdy zápasit. Nechci o tom teď přemýšlet. Mým momentálním cílem je porazit Garbrandta.”

T.J. ale přiznal, že druhý zápas by nemusel být stejný jako první. Výsledek prý ale ANO.

“Nevadí mi, když bude zápas probíhat jinak. Půjdu tam a ukážu, že na mě Cody nemá. Nemá žádnou bradu ani žádnou techniku. Budu lepší ve všech aspektech boje!”

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky