Sledujte nás na
Jaroslav Jubox Pokorný

české MMA

Jaroslav “Jubox” Pokorný vs. Viktor Dimitrov na XFN 6 v O2 Aréně!

Jaroslav “Jubox” Pokorný vs. Viktor Dimitrov na XFN 6 v O2 Aréně!

Již 7.12. se v pražské O2 Aréně uskuteční jedna z největších MMA akcí tohoto roku – XFN 6. Představí se zde ti nejkvalitnější čeští zápasníci proti povětšinou zahraničním soupeřům. Jednou z českých hvězd, jenž se představí na této obrovské akci je i Jaroslav “Jubox” Pokorný. Jeho soupeřem bude bulharský bojovník, který ještě v profesionálním MMA neokusil hořkořst porážky. Jeho jméno je Viktor Dimitrov.Kdo je Jaroslav “Jubox” Pokorný?

Jaroslav “Jubox” Pokorný je královehradecký zápasník. Profesionálnímu MMA se věnuje od roku 2017 a jeho aktuální skore je 13:6 (13 vítězství a 6 porážek). Momentálně se “veze” na vítězné vlně, která čítá 4 vítězství v řadě. V posledních zápasech porazil Tomáše Sušinu, Jana Malacha, Jaroslava Poborského a chorvatského Matija Blazicevice. Momentálně je podle žebříčku Dana Bartáka českou dvojkou ve váze do 66kg.

Jubox a O2 Aréna?!

“Jubox” prý plánoval po zápase s Matijou Blazicevicem ukončit kariéru. To se ovšem změnilo. Pokorný si připomněl, jak chutná vítězství a start mu dokonce povolila i žena :D.

Nic tedy (kromě soupeře) nebrání tomu, aby “rozbil” O2 Arénu. V cestě za vítězstvím mu bude stát bulhar Viktor Dimitrov. Ten je zatím neporaženým zápasníkem a jeho skore je aktuálně 7:0. Soupeř je tedy více než kvalitní. Když ke kvalitám soupeře přičteme ještě obrovské kvality Pokorného, vyjde nám jako výsledek, po použití jednoduché rovnice, opravdu skvělý zápas, který rozhodně musíme vidět!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA