Sledujte nás na
OKTAGON Výzva 3 - 2.díl

české MMA

OKTAGON Výzva 3 – 2. díl

OKTAGON Výzva 3 – 2. díl

Hned první říjnový den byl odvysílán na O2 TV SPORT a JOJ PLUS další, v pořadí, druhý díl třetí série sportovní reality show OKTAGON Výzva.

V 1. díle OKTAGON Výzvy 3 proběhlo především představení všech účastníků této série. Následovala první týmová výzva a také první zápas. Jelikož slováci týmovou výzvu vyhráli, mohli jejich trenéři zvolit aktéry prvního zápasu. Po konzultaci se zápasníky vybrali trenéři Attila Vegh a Ilja Škondič Karola Ryšavého a jako soupeře Tomáše Le Syho. V napínavém zápase nakonec zvítězil ve 3. kole TKO Ryšavý a zajistil tak slovákům první vítězství.

OKTAGON Výzva 3

OKTAGON Výzva 3 – 2. díl

Druhý díl OKTAGON Výzva 3 zahájila celkem peprná týmová výzva. Zde se ze zápasníků na chvíli stali umělci. Měli totiž za úkol nakreslit, k nadšení všech přítomných, nahou ženu. Někteří se s tímto úkolem poprali lépe a někteří hůře, nicméně odborná porota (Attila Vegh a Ilja Škondrič :D) zvolili jako nejhezčí obraz dílo Azize Dauliatova. Český tým tedy zvítězil a jeho trenéři tak mohli zvolit obsazení dalšího zápasu.

OKTAGON Výzva 3 - 2.díl - Dauliatov vs. Ahmad

Volba nakonec padla na Azize Dauliatova z Českého týmu a Omara Ahmada ze Slovenského týmu. Tato volba se zřejmě příliš nelíbila českému Jakubu Dohnalovi, který byl do zápasu doslova nažhaven a byl tak trochu zklamán, že nebyl vybrán právě on.

Aziz Dauliatov vs. Omar Ahmad

V samotném zápase byla, vzhledem k tomu, že oba fighteři jsou spíše postojaři očekávána válka v postoji. To se také stalo a my tak mohli sledovat tříkolovou štípanou. Z té nakonec vyšel bodově lépe Dauliatov a urval tak pro Český tým velice důležité první vítězství.

OKTAGON Výzva 3 - 2.díl - Aziz Dauliatov

Druhý díl OKTAGON Výzvy 3 tedy přinesl trochu něžnou týmovou výzvu a následně nemilosrdnou MMA bitvu. Uvidíme, co za dobrodružství nás čeká v dalším díle. Tak zase za týden!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA