Sledujte nás na
Oktagon výzva 2

MMA Novinky

Oktagon výzva 2 – třetí díl

Oktagon výzva 2 – třetí díl

V pondělí 2.9. 2017 byl odvysílán další, v pořadí třetí díl druhé série reality show z prostředí MMA Oktagon výzva. V milnulém díle se utkali Michal Kotalík s Tomášem Bolem. Z vítězství se nakonec radoval český Michal Kotalík a srovnal tak skore na 1:1 (více o tomto díle najdete zde).Oktagon výzva 2 – třetí díl

Třetí díl začal týmovou výzvou, kterou tentokrát bylo vaření plnohodnotného oběda, tedy hlavního chodu i dezertu. S tímto úkolem si lépe poradili slovenští borci a získali tak nejen odměnu v podobě odpoledne stráveného v jump parku, ale hlavně možnost výběru zápasové dvojice. Zatímco slováci řádili v jump parku, češi dostali možnost tréninku s českou pěvěckou celebritou a zároveň BJJ zápasníkem Benem Cristovaem. Jakmile došlo na výběr zápasové dvojice, trenérské duo Attila Vegh a Ilja Škondrič se rozhodli nasadit do hry svého judistu a to konkrétně Patrika Grunnera. Jako soupeče mu zvolili vegana z českého týmu – Pavla Salčáka.

BJJ s Benem Cristovaem:

Zápas

V zápase byly karty rozdány jednoznačně. Bylo jasné, že se Patrik Grunner, jakožto bývalý reprezentant v judu pokusí strhnout Salčáka na zem. Ten je zase naopak vyšší postojař a bylo tedy zřejmé, že se bude strhům bránit a pokusí se soupeře udolat v postoji.Samotný zápas byl překvapením opravdu pro všechny. Ihned po zaznění zahajovacího gongu se Grunner vrhnul Salčákovi po nohách, ten však rychle zareagoval, zasáhl Grunnera kolenem a bylo po zápase. Salčák tedy vítězí v prvním kole KO.

Záznam zápasu:

Zde ukázal Salčák opravdový charakter, když se ihned po zápase, místo radování, strachoval o Patrikovo zdraví. Díky tomuto činu byl oprávněně nominován na cenu Královského charakteru Oktagon výzvy.

Zdroj obrázku: OKTAGON MMA

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky