Sledujte nás na
Oktagon 22 - karta (program)

české MMA

OKTAGON 22 – KARTA (PROGRAM)

OKTAGON 22 – KARTA (PROGRAM)

Již 27.3. se v brněnském Bobycentru uskuteční další turnaj organizace OKTAGON MMA, tentokrát s názvem OKTAGON 22. Vzhledem k epidemiologické situaci se diváci do Bobycentra opět, jak je tomu poslední dobou zvykem, nepodívají. Nemusíte ale zoufat, v jednom z předchozích článků jsme vám popsali, jak je si můžete OKTAGON 22 naladit na svých přijímačích (telefon, tablet, počítač, …) a vychutnat si jej tak z pohodlí vašeho domova.

OKTAGON 22 možnost sledování

Karta turnaje OKTAGON 22 bude v případě, že se bojovníkům vyhnou zranění a nemoce, opravdu našlapaná. Představí se zde jak mladí dravci, tak i ostřílení mazáci, kteří již v oktagonu strávili nejedno kolo. Navíc se po krátké odmlce dočkáme mimo jiné i titulového zápasu. Jakého?

OKTAGON 22 – PRELIMS (PŘEDZÁPASY)

Ač může označení “předzápasy” znít trochu dehonestačně, v OKTAGONu se již stalo pravidlem, že ani v předzápasech se neobjevují špatní zápasníci a často se zde odehrají i nejlepší zápasy celého turnaje. V rámci předzápasů nastoupí například například “král Undergroundu” – Tadeáš “MAWAR” Růžička, Marek Bartl, Jakub Tichota či Robert Pukač.

Oktagon 22 - prelims (předzápasy)

OKTAGON 22 – HLAVNÍ KARTA

Na hlavní kartě se představí to nejlepší, co česká MMA scéna momentálně nabízí. Tomáš Fiala se popasuje s Ondřejem Petráškem, Tato Primera otestuje Alexe Lohorého, Karlos Vémola bude obhajovat svůj titul ve střední váze proti Milanu Ďatelinkovi, …

Oktagon 22 - hlavní karta (maincard)

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA