Sledujte nás na
Jak a kde sledovat OKTAGON 22?

české MMA

Jak a kde sledovat OKTAGON 22?

Jak a kde sledovat OKTAGON 22?

Doba je zlá, ale OKTAGON MMA tu se svými turnajemi stále je. Bez diváků v zaplněných halách to sice není úplně ono, nicméně i tak mívají turnaje parádní atmosféru, kterou si navíc můžete (a vzhledem k pandemii vlastně i musíte) vychutnat přímo ze svého gauče. Ani nadcházející turnaj nebude výjimkou a naskytne se tak hned několik možností, jak a kde sledovat OKTAGON 22.

#1 – Sledování OKTAGON 22 na Tipsport.cz (ZDARMA)

Ač se to může zdát skoro až neuvěřitelné, celý turnaj lze ZDARMA a ŽIVĚ sledovat na portálu nebo v aplikaci sázkové kanceláře Tipsport.cz. Jediné, co pro to musíte udělat, je bezplatné zřízení účtu a vsazení alespoň 30 Kč, což se ovšem dá zvládnout také úplně zdarma. Jak? Úplně jednoduše. Za registraci totiž dostanete bonus 150 Kč, takže stačí z těchto 150 Kč alespoň 30 Kč vsadit a sledování OKTAGONu 22 je vaše. Tato varianta je navíc, díky spolupráci OKTAGON MMA s Tipsport.cz, naprosto legální a oficiální a nejedná se tedy o žádný “pirátský” stream.

#2 – PPV

Druhou, o něco kvalitnější, nicméně také dražší variantou je zakoupení Pay-per-view, tedy placeného přenosu. Ten si můžete za cenu cca 10€ (250 – 260 Kč) zakoupit přímo na oktagon.tv. Za tyto peníze získáte přístup k, co se kvality obrazu a zvuku týče, nejlepšímu možnému vysílání.Nyní už tedy víte, kde a jak sledovat OKTAGON 22 a nyní se můžete mrknout na seznam zápasů (tzv. fightcard), které tento turnaj nabídne. Namátkou se zde například představí v titulovém zápase Karlos Vémola proti Milanu Ďatelinkovi, Robert Pukač proti Janu Malachovi, Tomáš Fiala proti Ondrovi Petráškovi a mnoho dalších …… Zkrátka to hodně pravděpodobně bude stát za to 👊

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA