Sledujte nás na
Night Of Warriors Liberec 2019 - fightcard

české MMA

Night Of Warriors – Liberec 6.4. 2019 – FIGHTCARD (PROGRAM)

Night Of Warriors – Liberec 6.4. 2019 – FIGHTCARD (PROGRAM)

Již tuto sobotu (6.4. 2019) se v Liberci uskuteční tradiční turnaj Night Of Warriors, tentokrát s pořadovávým číslem XV. K vidění budou jak zápasy postojových disciplín (box, K-1), tak i zápasy MMA. Představí se zde například Karlos “Terminátor” Vémola, Viktor Pešta, David Dvořák, Tomáš Hron a spoustu dalších …

Night Of Warriors – Liberec 2019 | FIGHTCARD (PROGRAM)

Na hlavní kartě Night Of Warriors XV bude k vidění celkem 13 zápasů, z nichž 5 bude pod pravidly postojových disciplín (4 x K-1 a 1 x Box) a 8 pod pravidly MMA.

Night Of Warriors - Liberec 2019 - Fightcard (program)

Night Of Warriors – Liberec 2019 – Fightcard (program)

Jak můžete sami vidět, karta je opravdu nabitá. Pojďme si tedy trochu podrobněji představit alespoň některé zápasy 👇

Makhmud Muradov vs. Tato Primera

Makhmud Muradov se v posledních letech stal československou MMA superstár. Naposledy prohrál v roce 2016, kdy se na turnaji XFN 1 v souboji s Davidem Ramirezem nepříjemně zranil a byl tak nucen zápas vzdát. Od té doby nasbíral “Mach”, jak je Makhmudovi Muradovi přezdíváno, 8 vítězstv, přïčemž poslední z nich zaznamenal na nedávném XFN 17 v Brně. Soupeřem Muradova na Night Of Warriors bude Španěl Tato Primera. Ten má na svém kontě celkem 13 MMA zápasů s bilancí 7 vítězství a 6 porážek a zápasil například s českým Miroslavem Brožem. Vzhledem k bilanci i zápasové aktivitě je Makhmud Muradov jasným favoritem, nicméně MMA je nevyzpytatelné a stačí jeden dobrý úder a je po zápase ….

Viktor Pešta vs. Ivan Vitasovic

Viktor Pešta je jedním ze dvou českých UFC veteránů. V této nejprestižnější světové organizaci absolvoval celkme 5 zápasů a ze 4 z nich bohužel odcházel jako poražený. Je ale nutno podotknout, že zápasil s opravdovou světovou špičkou, ze které můžeme namátkou jmenovat Derricka Lewise či Marcina Tyburu. Od svého odchodu z UFC absolvoval Pešta 4 zápasy, přičemž ve 3 z nich dokázal zvítězit (prohrál pouze s Alexanderem Emilianenkem). Soupeřem Viktora Pešty bude na Night Of Warriors v Liberci Chorvat Ivan Vitasovic. Ten má sice bilanci “pouze” 6:3, nicméně se momentálně veze na vítězné vlně. Uvidíme, zda se Viktorovi podaří tento chorvatův trend utnout 👊David Dvořák vs. Igor Goncharov

Česká jednička a minimálně evropská špička v muší váze s bilancí 15:3 a neuvěřitelnou šňůrou 11ti vítězství v řadě – přesně to je David Dvořák. V Liberci se mu postaví mladý Ukrainec Igor Goncharov s bilancí 3:3. Pro Dvořáka by to papírově neměl být těžký zápas, nicméně východní zápasníci bývají dosti nevyzpytatelní a dost často mají desítky, klidně i stovky neevidovaných zápasů.

Tomáš Hron vs. Roman Volkov

V co-main eventu Night Of Warriors Liberec nastoupí v zápase pod pravidly K-1 Tomáš “Rattlesnake” Hron proti Romanu Volkovovi. Tomáš Hron je česká postojová stálice a evropská TOPka. Na svém kontě má přes 100 zápasů a několik titulů světového šampiona. Jeho soupeřem bude RUS Roman Volkov.

Karlos Vémola vs. Prince Aounallah

Hlavním zápasem večera bude opravdová a dlouhoočekávaná perla. Do vzájemného souboje nastoupí český oblíbenec Karlos “Terminátor” Vémola a Francouz Prince Anounallah. Tento zápas se měl uskutečnit již několikrát, jenže z něj vždy z nějakého důvodu sešlo. Papírově by Vémola neměl mít s Princem žádný větší problém a hladce ho porazit, nicméně, jak už v tomto článku několikrát zaznělo, MMA je dost nevyzpytatelné …..

Fightcard Night Of Warriors XV vypadá dost lákavě. Pokud stále nemáte lístky, tak zde by měly být ještě nějaké k zakoupení. No a pokud na vás lístky nezbyly či se v sobotu nedostanete do Liberce, můžete turnaj sledovat živě na O2 TV Sport 🖥

Zdroj: NightOfWarriors.cz

 

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA