Sledujte nás na
Viktor Pešta vs. Alexander Emelianenko - Výsledek a video zápasu

české MMA

Viktor Pešta vs. Alexander Emelianenko – VÝSLEDEK a VIDEO

Viktor Pešta vs. Alexander Emelianenko – VÝSLEDEK a VIDEO

Zápas Viktor Pešta vs. Alexander Emelianenko je dobojován. Výsledkem je SPORNÁ výhra Alexandera Emelianenka a to ve druhém kole TKO.

Jak zápas probíhal a proč je Emelianenkova výhra sporná?

První kolo se neslo ve stand-upovém duchu, kdy se Viktor sice občas snažil přenést boj na zem, nicméně Alexander si všechny jeho pokusy pohlídal. Dle všech předzápasových predikcí měl být Emelianenko ve stand-upu minimálně o třídu výš. To se ale v prvním kole rozhodně neprojevilo! I když Emelianenko téměř neustále tlačil, právě Viktor byl tím, kdo své kombinace trefoval a způsoboval na soupeři damage. První kolo bych tedy bodově připsal zcela určitě Viktorovi.Druhé kolo se zpočátku vyvíjelo velice dobře. Po krátké boxerské vložce se Viktor vrhnul po takedownu, svého ruského soka povalil a zabral guard. Zde velice pěkně pracoval hlavou na bradě soupeře a celkem efektivně trefoval údery. Rozhodčí několikrát úplně nesmyslně pobízel Viktora Peštu k aktivitě a nakonec zápas kvůli “neaktivitě” postavil. Po opětovném přenesení boje do stand-upu (za pomoci rozhodčího) rozjel Emelianenko tvrdé kombinace a rozhodčí zápas po jedné z nich zastavuje. Vítězí tak Alexander Emelianenko ve druhém kole technickým knockoutem.👇

Všichni chápeme, že práce rozhodčího je velice těžká a i oni jsou pouze lidé, nicméně zde byla chyba dost zřejmá a dost možná stála Peštu zápas. Uvidíme tedy, jak se k tomu tým Viktora Pešty a samotná organizace postaví.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA