Sledujte nás na
Jak a kde sledovat UFC 257: Poirier vs. McGregor 2 - živě

UFC

Jak a kde sledovat UFC 257: Poirier vs. McGregor? (ŽIVĚ)

Jak a kde sledovat UFC 257: Poirier vs. McGregor? (ŽIVĚ)

Extrémně očekávaný turnaj UFC 257: Poirier vs. McGregor, jehož hlavním tahákem je odveta mezi Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem se nezadržitelně blíží. V prvním vzájemném zápase zmíněných bojovníků zvítězil McGregor a to vcelku hladce hned v prvním kole via TKO. Zda se mu podaří podobný výkon zopakovat a Dustina znovu porazit se dozvíme již 23. ledna. Kromě tohoto zápasu ale bude české fanoušky zcela jistě zajímat ještě minimálně jeden duel. Na PRELIMS kartě se totiž představí česko-uzbecký bojovník Makhmud “Mach” Muradov proti zástupci USA- Andrew Sanchezovi. Pro Muradova to bude již třetí zápas v UFC a zcela jistě si bude chtít dojít pro třetí výhru v této prestižní organizaci. Jak se jemu, McGregorovi i ostatním bojovníkům povede můžete ŽIVĚ sledovat na různých platformách, jejichž přehled vám níže přinášíme. 👇

#1 – Stream ZDARMA na Tipsport.cz

Ač se to může zdát skoro až neuvěřitelné, v roce 2021 bude možné sledovat turnaje UFC živě přímo v platformě Tipsportu (v mobilní aplikaci či na webu). Dle předběžných informací by zde tak mělo běžet i UFC 257: Poirier vs. McGregor a my fanoušci tak můžeme být u toho. Stačí se zdarma zaregistrovat u Tipsportu, k čemuž kromě možnosti sledování navíc dostanete 150 Kč na sázení, a v nabídce přenosů spustit UFC. Díky zmíněnému bonusu 150 Kč si navíc můžete bez vlastního vkladu vsadit a třeba i nějakou tu kačku vydělat.

Sledování UFC 257: Poirier vs. McGregor - živě a zdarma

#2 – Premiere sport

Další, o něco kvalitnější (ale i dražší), variantou je sledování stanice Premiere sport, která nově UFC vysílá. Tato stanice je součástí různých balíčků od různých poskytovatelů, nicméně českému publiku je pravděpodobně nejblíže O2 TV, které Premiere sport nabízí v rámci O2 TV Sport Pack. Za 199 Kč měsíčně tak můžete získat možnost sledování UFC a dalších sportů, které má O2 TV ve svém arzenálu.

#3 – PPV

“Pay-Per-View” – tedy platba za zhlédutí. Tato možnost umožňuje zakoupit sledování konkrétního turnaje UFC. Cena se zde pohybuje okolo 65ti dolarů, tedy lehce přes 1300 Kč, což je sice docela dost, nicméně na druhou stranu ale dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu obrazu i zvuku a jako bonus podpoříte organizaci o něco více, než u ostatních variant.


#4 – Neplacené přenosy

Nejlevnější (zadarmo), ale také nejméně jistá a kvalitní možnost. Streamy zadarmo se sice téměř vždy dají najít, nicméně jejich kvalita bývá opravdu špatná a né vždy úplně fungují. Z vlastní zkušenosti bych vám proto doporučil vyhnout se této variantě a raději si pár korun zaplatit. Pokud se přece jenom chcete dívat zdarma i za cenu mizerné kvality, stream VIP league často vcelku obstojně funguje.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v UFC