Sledujte nás na
Gábor Boráros vs. Jaroslav "Číňan" Poborský na Oktagonu 9

Nezařazené

Gábor Boráros vs. Jaroslav “Číňan” Poborský na OKTAGONU 9!

Gábor Boráros vs. Jaroslav “Číňan” Poborský na OKTAGONU 9!

Gábor Boráros měl původně nastoupit na Oktagonu 9 v semifinále pyramidy o titul welterové váhy organizace OKTAGON proti Tomáši Kuželovi. Ten se ale bohužel zranil a tak se hledal jiný soupeř …

Gábor Boráros vs. Jaroslav “Číňan” Poborský

Nový soupeř pro slovenskou hvězdu na sebe nenechal dlouho čekat. Skrze video vyzval šampiona první série Oktagon Výzvy týmový kolega Tomáše Kuželi – Jaroslav “Číňan” Poborský. “Číňan” je českou žijící/zápasící legendou a také rekordmanem. Na svém kontě má 100 profesionálních zápasů s bilancí 52:47:1 (52 vítězství, 47 porážek a 1 remíza). Poborský to má poslední dobou jako na houpačce. Jednou vyhraje, poté prohraje, poté zase vyhraje, … To ovšem nic neubírá jeho kvalitám, které bezesporu stále i ve svém vyšším věku (39) prokazuje.

Gábor Boráros je mladým dravce a slovenskou MMA superstar. Na svém kontě má 21 profesionálních zápasů s bilancí 15:5:1 (15 vítězství, 5 porážek a 1 remíza). Naposledy zápasil na turnaji Oktagon 6, kde podlehl švédskému Fernando Gonzalesovi. Abychom k sobě byli úplně upřímní, tak část vítězství Borárose je nad opravdu nezkušenými soupeři, kteří měli 1-2 profi MMA zápasy (například Tibor Varga …). To ale neznamená, že by Boráros neporazil nikoho dobrého a zkušeného. Podařilo se mu porazit třeba slováka se zkušenostmi z ACB Rolanda Čambala nebo poláka Mariusze Radziszewskiho.Tento zápas tedy bude soubojem zkušeností a dravého mládí => s trochou nadsázky tedy uvidíme, co je víc!

 

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v Nezařazené