Sledujte nás na

MMA Novinky

Conor McGregor vs Floyd Mayweather? POTVRZENO!

Conor McGregor vs Floyd Mayweather? POTVRZENO!

Zápas Conor McGregor vs Floyd Mayweather byl podepsán na 26.8. 2017. O této novině jako první informoval Kevin Lole, redaktor sportu pro Yahoo.com.  Poté co oba aktéři zápasu zveřejnili potvrzení konání na svých sociálních sítích, je téměř jisté, že se zápas opravdu odehraje.

View this post on Instagram

THE FIGHT IS ON.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) onDana White ve středečním rozhovoru pro SportsCenter oznámil, že se zápas bude konat v T-Mobile aréně v Las Vegas a bude vypsán ve váze do 154 liber. Oba zápasníci budou mít 10ti uncové rukavice. Bojovat se bude na 12 kol samozřejmě v ringu a to podle pravidel boxu.

https://www.youtube.com/watch?v=9N5KUCXP34w

Floyd Mayweather je považován za jednoho z nejlepších boxerů všech dob a o tom vypovídá i jeho profesionální bilance, která čítá 49 výher a žádnou porážku. To tedy znamená, že pokud by McGregora porazil, stane se prvním boxerem s bilancí 50-0. Naposledy však zápasil v záři 2015, kdy porazil Andrea Berteho a oznámil odchod do sportovního důchodu. Nedávno se však nechal slyšet, že je ochoten se vrátit do ringu právě proti McGregorovi.

Conor McGregor je bývalý šampion pérové váhy a současný šampion lehké váhy v UFC. Jeho profesionální mma bilance je 21 vítězství a 3 porážky. V boxu zatím nezápasil, takže jeho bilance je 0-0. Více informací o něm naleznete zde

Papírový favorit je tedy celkem jasně Floyd Mayweather, ale pro McGregora není nic ztraceno. Zatímco on je v nejlepších zápasnických letech, Mayweather už je má dávno za sebou. Další výhodou bude fakt, že Mayweather v ringu nestál téměř dva roky a návrat mezi provazy pro něj nemusí být zrovna lehký. Výsledek zápasu samozřejmě dopředu nikdo nevíme, ale s jistotou můžeme říct, že to bude jeden z nejsledovanějších (možná dokonce nejsledovanější) boxerských zápasů všech dob a oba výplaty obou aktéru budou taktéž trhat rekordy!Zdroje:

 http://www.mmafighting.com/2017/6/14/15685124/floyd-mayweather-vs-conor-mcgregor-boxing-match-set-for-aug-26-in-las-vegas

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v MMA Novinky