Sledujte nás na
XFN v problémech, odešli další zápasníci a Petr Kareš zvažuje odchod

české MMA

XFN v problémech? Bojovnící odcházejí ….

XFN v problémech? Bojovnící odcházejí ….

Za posledních několik dní, respektive týdnů zasáhlo jednu z největších tuzemských organizací – XFN několik hodně tvrdých ran, které doslova ohrožují její existenci.

#1 Přestup Karlose Vémoly z XFN do OKTAGONU

To o čem se delší dobu spekulovalo bylo 11.2. oficiálně potvrzeno na tiskové konferenci OKTAGON PrimeTime. Česká MMA superstar Karlos “Terminátor” Vémola přešel z organizace XFN pod křídla OKTAGON MMA. Důvodem prý byly, podle jeho slov, peníze, které mu organizace XFN dlužila za absolvované zápasy. Celá organizace samozřejmě nestojí na jednom zápasníkovi, nicméně Karlos Vémola je opravdu velkou ztrátou …#2 Spor o vlastnictví značky XFN

Další ranou, která XFN zasáhla je spor o vlastnictví značky XFN. Mometálním vlastníkem nebo alespoň v pořadí prvním žadatelem o její udělení by prý měla být společnost Yangames Promotion, která pořádá například liberecké Night Of Warriors.

Zdroj: profiboxing.cz

#3 Odchod Davida Dvořáka a Alexandera Cverny

Včera (27.2.) oznámil David Dvořák odchod z XFN. Důvodem jsou opět, stejně jako v případě Karlose Vémoly, peníze, respektive jejich nevyplácení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

KONEC V XFN A NOVÉ ZÍTŘKY!!! Zdravím všechny své fanoušky, kamarády a hlavně moji skvělou rodinu doma v Čechách. Dnešním dnem jsem oficiálně ukončil moji spolupráci s organizací XFN Bohužel, věc došla tak daleko, že si nemohu dovolit čekat do května, kdy mi končí smlouva a musel jsem věc řešit tak, abych mohl v souladu se zákonem Čr odstoupit. Vždy jsem se snažil do každého zápasu jít a udělat maximum, abych z ničeho dokázal udělat něco a být adekvátní soupeř pro každeho a předvádět co nejlepší vykony. Bohužel mi XFN dluží značnou část peněz ze zápasů a provizí o které jsem je mnohokrát prosil a psal jim. Pro mě je každá koruna do přípravy nesmírně důležitá a tato částka byla pro mě natolik velká, že jsem nedostal jinou možnost a byl jsem nucen odstoupit od smlouvy. Chtěl bych se omluvit všem fanouškům, kterým jsem sliboval, že v lednu se bude vědět, co se mnou bude a kam bych rád do světa. Chtěl jsme titul XFN a rozloučit se ve velkém doma a pak dělat čest naší malé zemi někde ve světě. Bohužel komunikace s XFN vše jen oddalovala a oddalovala a nešlo se na ničem domluvit. Špatných věcí je v XFN mnoho, ale třeba je tyto všechny události namotivují správným směrem dělat dobře svoji práci. O to víc mě to mrzí, protože jsem v XFN poznal mnoho dobrých lidi, které mám rád a věřím, že se jim bude nadále dařit a upřímně jim to přeji. Doufám, že organizace XFN co nejdříve tuto nepříjemnost vyřeší a já se nebudu muset bát, že budu bez peněz na kempu, který jsem si dlouho dopředu zařizoval, s úmyslem se připravit na titul XFN, který vůbec nebude. Díky moc všem, co jste se mnou. Je to pro mě teď opravdu složité kariérní období, ale slibuji, že udělám maximum pro to, abych se co nejdříve ukázal v kleci a bavil vás mým bojovým stylem. Jedno kde, jedno s kým. Chci dělat, co mám rád, vzdělávat se a ukázat, co ve mně je. PS: Prosím pokud máte zájem tuto nepříjemnou událost komentovat u mě na IG a FB, tak prosím slušně. Věřím, že to zvládnete stejně, jako já tento post 🙂 díky.

Příspěvek sdílený David Dvořák (@dvorak.david),

Pár minut po Davidu Dvořákovi oznámil odchod z XFN a tím pádem i odstoupení z XFN v Brně Alexander Cverna. Jako důvod uvedl dlouhodobou demotivaci ze strany XFN.

#4 Výplaty zápasníkům ….

Tento dost souvisí s tím předchozím. Karlos Vémola a David Dvořák zřejmě nejsou zdaleka jediní , kterým XFN dluží. Spekuluje se o tom, že dluží například i Patriku Kinclovi a dalším velkým jménům. To jsou ale pouze nepotvrzené spekulace …..Petr Kareš, promotér této organizace, dnes na svůj Facebook napsal, že odchodu Davida Dvořáka je mu líto a bere ho jako své manažerské selhání. Co se týče výplat zápasníků, tak se prý snaží dát vše do pořádku a až se mu to povede, zvažuje odstup z čela XFN a to z důvodu fanouškovské nevole vůči němu …

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA