Sledujte nás na
Miloš "Meloun" Petrášek vs. Samuel "Pirát" Krištofič - ZRUŠENO

české MMA

Miloš “Meloun” Petrášek vs. Samuel “Pirát” Krištofič – ZRUŠENO

Miloš “Meloun” Petrášek vs. Samuel “Pirát” Krištofič – ZRUŠENO

Zápas mezi českou hvězdou Milošem “Melounem” Petráškem (bilance 10 vítězství a 3 porážky) a Samuelem “Pirátem” Krištofičem (bilance 10 vítězství a 1 porážka) se měl uskutečnit 28.7. 2018 na pražské Štvanici. Ve hře měl být mimo jiné i titul šampiona Oktagonu ve váze do 84 kg. Kolem tohoto zápasu se strhla obrovská mediální lavina, když portál FightNews.cz přišel s šokující zprávou …

 

Miloš “Meloun” Petrášek vs. Samuel “Pirát” Krištofič – ZRUŠENO

Portál FightNews.cz přišel 2.7. 2018 s horkou novinkou …. Podle jejich zdrojů má být zápas Petrášek vs. Krištofič zrušen a to z prostého důvodu – “Pirát” nesmí prohrát. Tento článek se později ukázal jako částečně pravdivý, když organizace Oktagon oznámila, že Krištofič do zápasu opravdu nenastoupí. Důvod jeho odstoupení je ale úplně jiný. Samuel “Pirát” Krištofič si totiž v přípravě na tento zápas obnovil staré zranění ruky (kloubu u palce). Tuto diagnozu potvrzuje i rentgenový snímek, který “Pirát” poskytl.

Samuel "Pirát" Krištofič zranění - rentgen

Samuel “Pirát” Krištofič zranění – rentgen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diváci by ale o tento zápas neměli přijít úplně. Pokud vše klapne jak má, tak se zápas uskuteční na turnaji Oktagon 8 na konci září 2018. Zatímco Krištofič na Oktagonu 7 zápasit nebude, tak Petrášek ANO. Promotér Oktagonu Ondřej Novotný slíbil, že náhrada za “Piráta” bude opravdu adekvátní. Petráškův soupeř by měl být oznámen v horizontu několika málo dnů.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA