Sledujte nás na
Jiří Denisa Procházka vs. King Mo Lawal - rizin 15

české MMA

Jiří Denisa Procházka vs. King Mo Lawal – RIZIN 15

Jiří Denisa Procházka vs. King Mo Lawal – RIZIN 15

Již 21.4. v japonské YOKOMOHA Aréně na turnaji RIZIN 15 zabojuje český samuraj Jiří “Denisa” Procházka o titul šampiona polotěžké váhy této organizace. V cestě za titulem mu bude stát kvalitní Američan Muhammed “King Mo” Lawal, se kterým se již jednou v ringu potkal.

Zápas Jiří “Denisa” Procházka vs. King Mo Lawal se uskutečnil 31.12. 2015 jako finále pyramidy o titul těžké váhy organizace RIZIN FF. Pro oba bojovníky to byl v pořadí 3. zápas za poslední 3 dny, takže se již projevovaly jisté známky únavy. Tenkrát se s tím bohužel lépe popasoval King Mo a Denisu dokázal v čase 5:09 knockoutovat. Tentokrát ale nejen Jiří, ale i my věříme, že tomu bude jinak!

Jiří Denisa Procházka vs. King Mo Lawal – Rizin 15

Za 3 roky, které uplynuly od jejich posledního střetu, absolvoval “Denisa” 7 zápasů, přičemž ze všech odcházel jako vítěz. Jeho profesionální bilance tedy momentálně čítá 23 vítězství, 3 porážky, 1 remízu a dle uznávaného portálu Tapology.com je na 38. místě světového žebříčku.

Oproti tomu King Mo Lawal od té doby absolvoval 6 zápasů, z nichž si ale připsal “pouze” 2 výhry. Pravdou sice je, že soupeři King Mo Lawala byli na trochu jiné úrovni, než ty Denisovi, nicméně na vítězné vlně je teď právě Procházka. Co se týče pořadí ve světovém žebříčku, tak zde je King Mo na 42. místě, tedy 4 příčky za našim bojovníkem.Zdá se tedy, že papírově by Jiří “Denisa” Procházka mohl být favoritem, nicméně MMA je opravdu nevyzpytatelným sportem a o překvapení v něm není nouze. Zbývá nám tedy pouze věřit, že “Denisa” dokáže v hlavním zápase turnaje Rizin 15 porazit King Mo Lawala a stane se tak šampionem polotěžké váhy uznávané japonské organizace RIZIN FF.

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v české MMA