Sledujte nás na
Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov - POTVRZENO

UFC

Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov – POTVRZENO

Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov – POTVRZENO

O návratu Conora McGregora na oktagonu se spekuluje už pěknou řádku měsíců. Vždy vyšla nějaká “fake news” o Conorově blížícím se zápase, nicméně to UFC vždy popřelo a vyvrátilo. Nyní je to ale konečně potvrzeno. Conor McGregor se utká s Khabibem Nurmagomedovem a to již na podzim tohoto roku!

Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov

Speciálně o tomto zápase se již dlouhou dobu spekulovalo. Khabib “The Eagle” Nurmagomedov je úřadujícím šampionem lehké váhy a ex-šampiona Conora McGregora vyzývá téměř vždy a všude. Sám McGregor několikrát přiznal, že se k zápasu zchyluje. To ostatně potvrdil incidentem, který předcházel UFC 223, kdy společně se svými přáteli zaútočil na autobus převážející několik zápasníků včetně Khabiba Nurmagomedova. Kvůli tomuto incidentu dokonce stanul McGregor před soudem. Ten mu ale nadělil pouze finanční odškodnění a pár hodin veřejně prospěšných prací.

Samotný zápas byl potvrzen na tiskové konferenci, která se konala k příležitosti 25. výročí UFC při turnaji UFC 227. Tisková konference se již blížila ke konci, když vedení UFC dodalo, že má ještě jednu “malou” novinku, načež spustili promo video k zápasu Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov.Tento zápas se podle oficiálních zpráv uskuteční 6. října na turnaji UFC 229 v Las Vegas. Mimo velké peníze, čest a slávu budou zápasníci bojovat o titul lehké váhy organizace UFC!

Komentovat

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement

Nejnovější příspěvky

Více v UFC